"Big Brother". Małgorzata Maier była gwiazdą, ale dziś żałuje udziału w programie. Ma nowe zajęcie

Udział w pierwszej edycji "Big Brothera" przyniósł Małgorzacie Maier ogromną popularność. Po kilku latach celebrytka postanowiła wycofać się z show-biznesu. Dziś poświęca się artystycznej pasji.

Pierwsza edycja polskiego "Big Brothera" okazała się wielkim hitem. Reality show przyciągało przed telewizory miliony widzów, a uczestnicy szybko zyskali status celebrytów. Jedną z mieszkanek domu Wielkiego Brata była Małgorzata Maier. Pomimo że dzięki programowi zrobiła telewizyjną karierę, po tatach żałuje udziału. Czym dziś zajmuje się gospodyni "Kto was tak urządził?"?

Zobacz wideo Martyna z Big Brothera o swojej przemianie

"Big Brother". Małgorzata Maier była gwiazdą, ale dziś żałuje udziału w programie

Po zakończeniu pierwszej edycji "Big Brothera" Małgorzata Maier, podobnie jak inni uczestnicy, zyskała status gwiazdy. Jak przyznała po latach, wcale nie ułatwiło jej to życia.

Żałuję, że poszłam do "Big Brothera", bo wiodłam naprawdę super życie, a po programie odwróciło się do góry nogami. Nie mogliśmy wrócić do dotychczasowej pracy. Nie dlatego, że nam sodówka uderzyła do głowy, tylko dlatego, że gdziekolwiek się nie pokazaliśmy, zbierało się zbiegowisko i nie dało się normalnie pracować - wyznała w wywiadzie dla Onetu.

Celebrytka zdradziła, że niektórzy fani zachowywali się bardzo nachalnie. Potrafili nawet przez kilkanaście godzin wyczekiwać pod jej domem, aby zdobyć upragniony autograf. Niedługo później uczestniczka zdecydowała się na przeprowadzkę do Warszawy. Prowadziła wówczas dwa popularne programy o tematyce wnętrzarskiej "Kto was tak urządził?" oraz "Dom pełen pomysłów". Po zakończeniu emisji formatów, Maier dostała propozycję prezentowania pogody. Małgorzata postanowiła jednak wycofać się z show-biznesu. Założyła własną firmę, która oferowała kompleksowe wykańczanie mieszkań. Została też menadżerką jednej z warszawskich galerii handlowych.

Obecnie gwiazda "Big Brothera" oddaje się innej pasji. Kilka lat temu zajęła się ceramiką. Swoje wyroby sprzedaje za pośrednictwem Instagrama. Na jej profilu znajdziemy wiele oryginalnych filiżanek, kubków, wazonów oraz mis.

Jeśli chcecie zobaczyć, jak Małgorzata Maier wygląda dziś, zajrzyjcie do naszej galerii na górze strony.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.