Małgorzata Maier

Małgorzata Maier

Małgorzata Maier jest polską projektantką i blogerką. Stała się znana w 2001 roku dzięki udziałowi w programie rozrywkowym „Big Brother”. Następnie zagrała w filmie i prowadziła programy telewizyjne o tematyce projektowania wnętrz. Po latach przyznała, że żałuje przygody z telewizją.

Imię i nazwisko: Małgorzata Maier
Data urodzenia: 27 listopada 1966
Miejsce urodzenia: Chełmno
Zawód: prezenterka telewizyjna, uczestniczka reality show, projektantka
Facebook: facebook.com/malgorzata.maier
Strona internetowa: malgorzatamaier.pl

Kariera telewizyjna Małgorzaty Maier

Małgorzata Maier stała się znana szerszej publiczności za sprawą udziału w reality show „Big Brother” w 2001 roku. Była to pierwsza edycja tego programu rozrywkowego w Polsce. Małgorzata zajęła w programie trzecie miejsce, więc dotrwała w domu Wielkiego Brata do samego końca. W tym samym roku zagrała w filmie „Gulczas, a jak myślisz.” w reżyserii Jerzego Gruzy. Na fali popularności po udziale w „Big Brotherze” Małgorzata została prowadzącą dwóch programów na antenie telewizji TVN. Pierwszym prowadzonym przez nią programem był „Dom pełen pomysłów”. Drugi program był o podobnej tematyce. W programie pod nazwą „Kto Was tak urządził” Małgorzata urządzała uczestnikom mieszkania robiąc im tym niespodzianki. Ze względu na zainteresowanie urządzaniem wnętrz była właścicielką przedsiębiorstwa, które zajmowało się aranżacją wnętrz i projektowaniem.

Małgorzata Maier – wrażenia z programu „Big Brother” po latach

Natychmiast po wystąpieniu w programie Małgorzata musiała się zmierzyć z wielką popularnością. Była to dla niej zupełnie nowa sytuacja, z którą nie potrafiła sobie poradzić. Po udziale w programie Małgorzata Maier przeniosła się do Warszawy, gdzie miała zdecydowanie większe szanse na zrobienie kariery. Gdy skończyła prowadzić programy w telewizji TVN zastanawiała się nawet nad zostaniem pogodynką, jednak szybko zrezygnowała z tych planów. Po latach Małgorzata Maier wspominając udział w reality show „Big Brother” w jednym z wywiadów przyznała, że żałuje, że zdecydowała się wziąć w nim udział. Mówi, że całkowicie zmieniło to jej życie. Obecnie Małgorzata zajmuje się projektowaniem i szyciem ubrań, prowadzi blog o tematyce modowej i maluje obrazy.

małgorzata maier

Więcej o:

małgorzata maier

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.