Polsat chce znaleźć Dodzie męża. Stacja wybrała 12. odważnych mężczyzn, którzy zawalczą o jej serce

Stacja Polsat postanowiła zadbać o życie uczuciowe Dody. Producenci nowego reality show z piosenkarką w roli głównej chcą znaleźć jej nowego partnera, a przy okazji prawdopodobnie nieźle zarobić. Zdjęcia do programu już się zakończyły, ale czy ta misja się powiodła, dowiemy się dopiero po wakacjach.

Doda od lat jest blisko związana ze stacją Polsat. Niedawno piosenkarka świętowała 20-lecie pracy artystycznej podczas tegorocznego Polsat SuperHit Festiwalu (Zobacz: Polsat SuperHit Festiwal. Doda świętuje jubileusz w błyszczącej mini. Nawiązała stylizacją do kultowej kreacji Madonny).

W 2002 roku debiutowała też jako uczestniczka reality show "Bar", więc ten format programu zna od podszewki. To właśnie udział w "Barze" zapewnił jej na lata tytuł największej skandalistki show-biznesu.

Stacja postanowiła wrócić do formatu, który tak doskonale sprawdził się w przypadku Dody i wymyśliła nowy program, który wystartuje już w jesiennej ramówce stacji. Jedno jest pewne, będzie się działo. Koncepcja programu jest zaskakująca i zakłada znalezienie piosenkarce partnera.

Zobacz wideo Doda - szybkie strzały. Facet z brodą czy bez?

Polsat chce znaleźć Dodzie męża. Będzie się działo. Stacja wybrała 12. odważnych mężczyzn

Reality show "Doda - 12 kroków do miłości" wystartuje już po wakacjach. Odcinki będą miały premierę co tydzień. Jak donoszą wirtualnemedia.pl w programie będziemy mogli podejrzeć życie prywatne Dody, jednak głównym założeniem jest znalezienie dla niej partnera. W tym celu pojawi się aż 12. kandydatów, z którymi wokalistka będzie chodziła na randki. Do dyspozycji będzie także psycholog, który pomoże w doborze właściwego partnera. Zapowiada się nieźle? Czekamy na jesienną premierę. 

Polsat chce znaleźć Dodzie męża. Będzie się działo. Stacja wybrała 12. odważnych mężczyzn, którzy zawalczą o jej sercePolsat chce znaleźć Dodzie męża. Będzie się działo. Stacja wybrała 12. odważnych mężczyzn, którzy zawalczą o jej serce fot. instagram.com

Zdjęcia do reality show już się zakończyły. Na jednym z ostatnich InstaStories Doda podziękowała ekipie, z którą realizowała program. Co z tego wyjdzie, przekonamy się już po wakacjach. Będziecie oglądać?

 
 
 
 

Więcej zdjęć znajdziesz w galerii na górze strony.

Zobacz też: Fryzury tych gwiazd to ściema. Reese Witherspoon zaliczyła wpadkę na czerwonym dywanie, a Britney spadła peruka

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.