"Hotel Paradise". Krystian został okradziony. "Typ na skuterze wyrwał mi torebkę z ręki"

Krystian Ferretti z trzeciej edycji "Hotelu Paradise" został okradziony. Do nieprzyjemnego incydentu doszło w Rzymie. Uczestnik reality show i jego ukochana świętowali tam pierwszą rocznicę związku.

Więcej aktualnych informacji na temat uczestników popularnych programów telewizyjnych znajdziecie na stronie Gazeta.pl.

Zobacz wideo Krystian z "Hotelu Paradise" spędza czas z dziewczyną. Pokazał ją pierwszy raz

Krystian Ferretti wygrał trzecią edycję "Hotelu Paradise". Tworzył wówczas relację z Basią Pędlowską. Ich związek szybko się rozpadł, a zwycięzcy kontrowersyjnego reality show znaleźli sobie nowych partnerów. Obecnie uczestnik spotyka się Oliwią Czajką. Para niedawno świętowała pierwszą rocznicę związku. Z tej okazji udała się na romantyczny wypad do Rzymu. Podczas wycieczki zakochanych spotkała jednak nieprzyjemna sytuacja.

Krzysztof Pachucki, Zbigniew Pyda"Rolnik szuka żony". Nad programem wisi fatum? To piąta śmierć związana z show

"Hotel Paradise". Krystian został okradziony

Relacja Krystiana i Oliwii miała swoje wzloty i upadki. Jakiś czas temu doszło do rozstania pary, jednak jakiś czas później zakochani postanowili dać sobie kolejną szansę. Niedawno świętowali pierwszą rocznicę związku. Podczas romantycznej wycieczki do Rzymu uczestnik reality show i jego partnerka zostali okradzeni.

W Rzymie stuknął nam roczek, niestety, nie obyło się bez przygód w postaci kradzieży torebki… typ na skuterze od tyłu wyrwał mi torebkę z ręki, jadąc pod prąd. Na szczęście w środku był "tylko" nowiutki iPhone bez zrobionego backup'a, więc straciliśmy masę zdjęć z wyjazdu oraz prac z naszej kliniki. Dlatego w lipcu wracamy ponownie i uważamy na siebie o wiele bardziej, bo masa ludzi napisała nam, że w Rzymie ich również okradziono - napisał na Instagramie Krystian.
 

Anna Lewandowska w naturalnej wersji. Zdradziła, jak dba o ceręLewandowska eksperymentowała z makijażem, a teraz zmyła go w całości. Ale cera!

Zwycięzca trzeciej edycji "Hotelu Paradise" zapowiedział, że wkrótce ponownie wybierze się do stolicy Włoch. Mamy nadzieję, że tym razem obędzie się bez przykrych niespodzianek.

Więcej o: