Więcej o uczestnikach programów telewizyjnych znajdziecie w tekstach na Gazeta.pl.
Według nieoficjalnych doniesień 56-latek, znany z programu "Rolnik szuka żony", miał cierpieć na depresję, która mogła przyczynić się do podjęcia decyzji o odebraniu życia. Wcześniej jednak nie było jasnych przesłanek świadczących o złym stanie zdrowia psychicznego Krzysztofa. W ubiegłym roku wziął ślub z Bogusią, którą poznał w programie. Na weselu bawili się inni uczestnicy show. Niektórzy z nich, tak jak produkcja, skomentowali śmierć 56-latka w sieci.
Kondolencje pojawiły się na oficjalnym koncie programu (@rolnikszukazonytvp) w poniedziałek około godziny 14.00. Produkcja ciepło wspominała pozytywne nastawienie Krzysztofa i jego łagodne usposobienie:
Dziś (06.06.) doszła nas smutna wieść o śmierci Krzysztofa. W imieniu twórców programu "Rolnik szuka żony" chcieliśmy złożyć rodzinie nasze najszczersze kondolencje. Chwile spędzone z Krzysztofem, jego gościnność i ciepło pozostaną w naszej pamięci na zawsze. Będziemy tęsknić - czytamy na Instagramie.
Na wiadomość zareagowała już m.in. Elżbieta Czabator z ósmej edycji "Rolnik szuka żony".
Wyrazy głębokiego współczucia dla całej rodziny - napisała na Facebooku.
Na InstaStories Łukasza Sędrowskiego z piątej edycji pojawiło się zdjęcie Krzysztofa.
Jak podaje "Super Express" Krzysztof przed śmierci zniknął na kilka dni, a 2 czerwca miał odebrać sobie życie. Dwa dni później w kościele pw. Matki Bożej Szkaplerznej w Świętajnie (województwo warmińsko-mazurskie) odbył się pogrzeb, w którym wzięli udział m.in. jego żona Bogusia, dzieci oraz najbliższa rodzina.
Jeśli w związku z myślami samobójczymi lub próbą samobójczą występuje zagrożenie życia, w celu natychmiastowej interwencji kryzysowej, zadzwoń na policję pod numer 112 lub udaj się na oddział pogotowia do miejscowego szpitala psychiatrycznego. TUTAJ znajdziesz również przydatne numery telefonów, pod którymi dyżurują specjaliści, gotowi pomóc w kryzysowej sytuacji.
Maja Gadowska nie żyje. Nagrała piosenkę z Łatwogangiem
Ostrowska-Królikowska przekazała wieści ws. 19-letniego syna. "Jesteśmy bardzo dumni"
Bedoes pożegnał Maję Gadowską. Te słowa chwytają za gardło
Wielki przełom w rodzinie królewskiej. Dzieci Harry'ego i Meghan spotkały się z królem Karolem III
Polskie media żegnają młodego dziennikarza. Damian Świderski miał 28 lat
Majdan został sam w Polsce. Zdradził nam, z jakimi pytaniami dzwoni do niego żona. "To zawsze mnie bawi"
Steczkowska podniosła stawkę. Za koncert trzeba zapłacić krocie
Doda pracowała nad ustawą z kancelarią Nawrockiego. Zdradziła, co ma się zmienić
Brzydka pogoda nad morzem. Przedsiębiorcy się martwią, a Chajzer zaciera ręce. "Ludzie z nudów..."