"Hotel Paradise". Nana już wie, kto wygrał aktualną i przyszłą edycję!

Nana Majos z czwartego sezonu "Hotelu Paradise" wie już, kto wygrał piątą edycję. Była uczestniczka zdradziła także, że zna też zwycięzców szóstej odsłony, która nie została jeszcze wyemitowana.

Więcej aktualnych informacji na temat uczestników popularnych programów telewizyjnych znajdziecie na stronie Gazeta.pl

Zobacz wideo „Hotel Paradise". Uczestniczki kopiują Klaudię El Dursi?!

Piąta edycja "Hotelu Paradise" wielkimi krokami zbliża się do finału. Widzowie kontrowersyjnego reality show typują zwycięzców. Fani poprosili o komentarz także Nanę Majos, finalistkę czwartej odsłony. Była uczestniczka wyznała, że wie już, kto wygrał program.

"Hotel Paradise". Nana już wie, kto wygrał aktualną i przyszłą edycję!

Udział w czwartej edycji "Hotelu Paradise" przyniósł Nanie Majos sporą popularność. Pomimo iż ostatecznie to nie ona z Łukaszem wygrali program, nadal tworzą zgraną parę. Niedawno zakochani świętowali rocznicę pierwszego spotkania. Była uczestniczka kontrowersyjnego show prowadzi bardzo popularny profil na Instagramie. Zgromadziła tam prawie 140 tysięcy obserwujących. Celebrytka nie zaniedbuje swoich fanów i ostatnio zorganizowała dla nich sesję Q&A. Jedna z internautek zapytała Nanę, czy wie, kto wygrał piątą i szóstą odsłonę "Hotelu Paradise".

 Wiem, świat jest mały, wszystko się rozeszło pocztą pantoflową. Ale milczę jak grób, bo od razu się gorzej ogląda, jak się zna zakończenia - napisała.

Nana 'Hotel Paradise 4'Nana 'Hotel Paradise 4' Instagram/ nanamajos

Była uczestniczka wyjaśniła też, jak to możliwe, że zna już zwycięzców szóstej edycji programu, skoro nie została ona jeszcze wyemitowana.

Szósta była nagrywana od razu po piątej, tak samo jak nasza od razu po trzeciej, a druga po pierwszej - wyjwiła Nana.

Nana 'Hotel Paradise 4'Nana 'Hotel Paradise 4' Instagram/ nanamajos

Myślicie, że Nana dochowa tajemnicy i nie zdradzi zwycięzców przed finałem piątej odsłony "Hotelu Paradise"?

Więcej o: