"Milionerzy". Pytanie o lodowiec za 125 tysi璚y sprawi這 spore k這poty. Ko這 ratunkowe nie pomog這

W 541. odcinku "Milioner闚" gr rozpocz掖 pan Przemys豉w Zieli雟ki. Uczestnik doskonale radzi sobie ze wszystkimi pytaniami. Trudno軼i pojawi造 si przy pytaniu za 125 tysi璚y. M篹czyzna nie podda si i zagra odwa積ie.

Więcej aktualnych informacji na temat popularnych programów znajdziecie na stronie Gazeta.pl.

Zobacz wideo Małgorzata Ohme o hejcie po "Milionerach": Nie zgłosiłam się tam, bo uważam, że jestem omnibusem

Program "Milionerzy" cieszy się ogromną popularnością, a każdy odcinek gromadzi sporą widownię przed telewizorami. Show doczekało się już 11 sezonów. Tym razem o główną wygraną zawalczył pan Przemysław Zieliński, który na co dzień pracuje w branży PR. Hubert Urba雟ki zadał mu pytanie za 125 tysięcy które wprawiło go w zakłopotanie.

Milionerzy, Hubert Urbański "Milionerzy". Co przedstawia okładka czwartej studyjnej płyty zespołu Led Zeppelin

"Milionerzy". Proces odrywania się fragmentów lodowca nazywa się tak samo jak wydawanie na świat młodych u:

A. u koni 

B. u krów

C. u kotów

D. u świń

Screen "Milionerzy". Padło pytanie o chorobę z powieści Gabriela Garcii Marqueza

"Milionerzy". Prawidłowa odpowiedź na pytanie o proces odrywania się fragmentów lodowca:

Uczestnik zdziwił się, jak usłyszał to pytanie. Na początku próbował sam odgadnąć odpowiedź, ale po chwili zdecydował się skorzystać z koła ratunkowego i wykonał telefon do przyjaciela. Niestety ten nie pomógł mu i pan Przemysław zmuszony był wykorzystać opcje odrzucenia dwóch błędnych odpowiedzi. Ostatecznie zdecydował się zaznaczyć odpowiedź B, która okazała się poprawna. Tym samym udało mu się pozostać w grze i będzie miał szansę wygrać milion złotych.   

"Milionerzy". Ciekawe pytania z ostatnich odcinków

W 540. odcinku "Milionerów"  pan Łukasz został zapytany o niedźwiedzia himalajskiego. Uczestnik przyznał, że nie zna dobrej odpowiedzi, ale postanowił zaufać swojej intuicji. Niestety w tym przypadku ryzyko nie opłaciło się i mężczyzna wrócił do domu jedynie z tysiącem złotych. 

Z kolei w 539. odcinku "Milionerów" grę rozpoczął pan Michał Szcz瘰ny, któremu zostało pięć pytań do miliona. Pytanie o jednostki miary kompletnie zbiło go z tropu. Uczestnikowi nie udało się udzielić poprawnej odpowiedzi. Mężczyzna zakończył grę z 40 tys. złotych na koncie. 

Wi璚ej o: