Więcej aktualnych informacji ze świata filmu znajdziecie na stronie Gazeta.pl
Dla laureatów Oscarów najcenniejsza jest sama nagroda. Zwycięzca może być jednak tylko jeden. Pozostali nominowani mogą pocieszyć się niebotycznie drogimi upominkami, które znajdą się w torbach prezentowych. Wartość tegorocznych podarunków to około 100 tysięcy dolarów. Co dostaną gwiazdy?
W oscarowych torbach prezentowych znajduje się wiele ekskluzywnych produktów, ale także różne vouchery. W tym roku nominowani znajdą w nich zestaw luksusowych kosmetyków, zapas podkładu dotleniającego, oliwę z oliwek z dodatkiem jadalnych płatków złota, miód Manuka, precle ze złotą posypką oraz alkohol. Wśród podarunków znajdzie się również bon na zabieg liposukcji w popularnej wśród celebrytów klinice. Chętni będą mogli skorzystać również z sesji z Kayote Joseph, która jest coachem i ekspertem w zakresie holistycznego leczenia i odnowy biologicznej. Najbardziej oryginalny jest jednak upominek od Highland Tiles. Gwiazdy otrzymają działkę w Szkocji, dzięki czemu będą mogły przyczynić się do tworzenia rezerwatów przyrody w kraju Williama Wallace’a. Dodatkowym bonusem będzie możność tytułowania się Lordem, Lady lub Lairdem. Nominowani będą także mogli skorzystać z gościnności zamku Turin i spędzić w luksusowych warunkach dwie noce.
Myślicie, że gwiazdy będą zadowolone z prezentów?
Oscarowa gala odbędzie się w nocy z 27 na 28 marca. Transmisję na żywo można obejrzeć na antenie CANAL+ PREMIUM, jak również w serwisie CANAL+ online.
Gwiazda "Plebanii" porzuciła dotychczasowe życie dla szejka. Nie przewidziała, jak to się skończy
Synowa Martyniuków z mężem Danielem świętują roczek syna. Na próżno tam szukać Zenka z Danutą
Zmaga się z agresywną formą raka. "Nie mogę przyjmować niczego doustnie". Clarkson szczerze o szokującej diagnozie
Sprzedali samochody, wzięli kredyt i przeżyli szok. Aż trudno uwierzyć, co Karczmarczyk odkryła podczas remontu
W Polsacie dyskutowano o zarobkach lekarzy. Dziennikarka nagle wybuchła śmiechem
Posłanka PiS od dekad zajmuje mieszkanie komunalne. Teraz się tłumaczy: My zarabiamy skromnie
Katarzyna Cichopek gorzko o latach cierpienia w milczeniu. "Jestem ofiarą"
Wstrzykiwała sobie silikon w twarz. Lekarz mówi o dramatycznych powikłaniach
Zapytaliśmy Danutę Martyniuk o nieobecność na roczku wnuka. Jej reakcja zdumiewa