Oscary 2022. Gwiazdy dostaną niebotycznie drogie prezenty. Co jest w środku?

Tradycją jest, że nominowani do Oscarów otrzymują torby prezentowe o niebotycznej wartości. W tym roku na upominki przeznaczono około 100 tysięcy dolarów. Co dostaną gwiazdy?

Więcej aktualnych informacji ze świata filmu znajdziecie na stronie Gazeta.pl

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek komentuje Oscary. Mówi o statuetce dla Brada Pitta i o "Bożym ciele"

Dla laureatów Oscarów najcenniejsza jest sama nagroda. Zwycięzca może być jednak tylko jeden. Pozostali nominowani mogą pocieszyć się niebotycznie drogimi upominkami, które znajdą się w torbach prezentowych. Wartość tegorocznych podarunków to około 100 tysięcy dolarów. Co dostaną gwiazdy?

Oscary 2022. Gwiazdy dostaną niebotycznie drogie prezenty. Co jest w środku?

W oscarowych torbach prezentowych znajduje się wiele ekskluzywnych produktów, ale także różne vouchery. W tym roku nominowani znajdą w nich zestaw luksusowych kosmetyków, zapas podkładu dotleniającego, oliwę z oliwek z dodatkiem jadalnych płatków złota, miód Manuka, precle ze złotą posypką oraz alkohol. Wśród podarunków znajdzie się również bon na zabieg liposukcji w popularnej wśród celebrytów klinice. Chętni będą mogli skorzystać również z sesji z Kayote Joseph, która jest coachem i ekspertem w zakresie holistycznego leczenia i odnowy biologicznej. Najbardziej oryginalny jest jednak upominek od Highland Tiles. Gwiazdy otrzymają działkę w Szkocji, dzięki czemu będą mogły przyczynić się do tworzenia rezerwatów przyrody w kraju Williama Wallace’a. Dodatkowym bonusem będzie możność tytułowania się Lordem, Lady lub Lairdem. Nominowani będą także mogli skorzystać z gościnności zamku Turin i spędzić w luksusowych warunkach dwie noce.

Myślicie, że gwiazdy będą zadowolone z prezentów?

Oscarowa gala odbędzie się w nocy z 27 na 28 marca. Transmisję na żywo można obejrzeć na antenie CANAL+ PREMIUM, jak również w serwisie CANAL+ online.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.