"Love Island". Michał zorganizował randkę we... trójkę. "Jesteś takim gnojem, że współczuję"

"Love Island". W siódmym odcinku programu najbardziej namieszał Michał, który zorganizował randkę we trójkę. Kobiety poczuły się urażone.

Więcej informacji na temat popularnych programów telewizyjnych znajdziecie na stronie Gazeta.pl

Na początku marca wystartowała piąta edycja "Love Island". Nowa odsłona randkowego show od początku przynosi sporo niespodzianek. Jedną z nich było nieoczekiwane wyeliminowanie Agnieszki, która na "Wyspie Miłości" spędziła jedynie 12 godzin. W siódmym odcinku nowego sezonu Michał zorganizował randkę we... trójkę. Jak możecie się domyślać, nie spotkało się to z aprobatą wyspiarek.

Zobacz wideo "Love Island". Pokazaliśmy Adrianowi stare zdjęcia Oli przed zabiegami. "Jeżeli to nie byłby mój kompleks, to bym zostawiła"

"Love Island". Michał zorganizował randkę... we trójkę. Kamila się wściekła

Michał zrobił śniadanie dla Kamili i Roksany, które następnie określił w rozmowie z kobietami jako... "randeczka we trójkę". Kamila od razu dała odczuć, że nie podoba jej się takie sformułowanie i wyrzuciła z siebie to, co o tym myśli.

Nadal uważasz, że jesteś w porządku wobec nas? (...) Co to była za szopka z tym śniadaniem?! (...) Jesteśmy tu tydzień czasu, a ty już trzy dziewczyny wybrałeś. Jesteś takim gnojem, że współczuję ci - zaatakowała Michała Kamila.
 

W tej sytuacji Michał zbliżył się do... Julii. Po krótkim czasie zreflektował się jednak i poprosił na rozmowę Julię, Kamilę i Roksanę. 

Trochę mi się w głowie zamieszało i nie widziałem, co mam robić - powiedział Michał.

Dobre wytłumaczenie? 

Plotek.pl jest dla Was i dla Was piszemy o rozrywce. Ale to nie znaczy, że nie pamiętamy i nie myślimy o Ukrainie. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie w tych miejscach:

Wszystkie wiadomości na temat wojny w Ukrainie

Jak pomóc Ukrainie - pomoc prawna

Jak pomóc Ukrainie - pomoc rzeczowa i finansowa

Pomoc dla Przyjaciół z Ukrainy

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.