"The Voice Kids". Niebawem startuje piąta edycja. Widzów czekają spore zmiany. Cleo zdradziła szczegóły

Piąta edycja "The Voice Kids" startuje już 26 lutego. W programie narodziło się wiele młodych gwiazd. Okazuje się, że nadchodząca seria będzie inna niż poprzednie. Wszystko przez rywalizację między trenerami.

Więcej informacji na temat popularnych programów telewizyjnych znajdziecie na stronie Gazeta.pl

Zobacz wideo Cleo podpadła fanom "The Voice Kids". "Podejmuję decyzje sercem"

"The Voice Kids" to prawdziwa fabryka młodych gwiazd. Zwycięzca zyskuje możliwość wydania singla z wytwórnią Universal Music Polska oraz stypendium w wysokości 50 000 zł. Stawka jest więc naprawdę wysoka. Muzyczne show wygrały m.in. Roxie Węgiel i Sara Egwu-James. W programie wystąpili także, robiący dziś wielką karierę, Viki Gabor i Kuba Szmajkowski. Niebawem na antenie TVP2 wystartuje kolejna edycja hitowej produkcji. Pierwszy odcinek nowej serii zostanie wyemitowany już 26 lutego. W fotelach trenerskich ponownie zasiądą: Cleo, Dawid Kwiatkowski oraz Tomson i Baron. Wokalistka zdradziła, że nadchodząca edycja "The Voice Kids" będzie znacznie różniła się od poprzednich. 

Tak wygląda mieszkanie Aleksandry i Michała ŻebrowskichŻebrowscy spójnie połączyli kuchnię z salonem. W łazience postawili na nietypową wannę

"The Voice Kids 5". Cleo zdradziła, co zmieni się w programie

W rozmowie z dziennikarzem Radia Eska, Cleo wyznała, że piąta edycja "The Voice Kids" dostarczy widzom niezapomnianych emocji. Wszystko za sprawą zaciętej rywalizacji między trenerami. Każdy z nich może pochwalić się zwycięstwem w programie, wynik ten można uznać za remis. Podczas tegorocznej odsłony programu odbędzie się więc walka o palmę pierwszeństwa.

Edyta Pazura Cezary PazuraNieproszony intruz w łóżku Edyty Pazury. "Już wiem, kto wczoraj narobił mi na kołdrę"

Ten sezon będzie naprawdę zaskakujący. Tym bardziej, ze zaczęliśmy trochę bardziej rywalizować. Każdy z nas wygrał. Ja byłam pierwsza, potem Dawid, na końcu chłopaki, więc jest remis. Walczymy, ale w taki zabawny sposób - mówiła artystka.

Myślicie, że piąta edycja "The Voice Kids" zaowocuje narodzinami kolejnej młodej gwiazdy?

Więcej o: