"Ślub od pierwszego wejrzenia". Natalia z pierwszej edycji miażdży formułę programu

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Natalia z pierwszej edycji show była jedną z mniej lubianych uczestniczek. Ostatnio odniosła się do swojego udziału w show. Jej słowa dają do myślenia.

Więcej tekstów na temat programów rozrywkowych przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl. 

Polska wersja programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" doczekała się już sześciu sezonów. Pierwszy z nich miał premierę w 2016 roku, a jedną z uczestniczek była Natalia, którą eksperci dobrali w parę z Jackiem. Uczestniczka nie była zachwycona tym wyborem. Nie podobało jej się m.in. to, że mężczyzna mimo przekroczenia 30. roku życia nie ma własnego mieszkania. Od początku wprost dawała znać, że partner jej nie pasuje i wytykała jego wady. Natalii nie udało się zdobyć sympatii widzów, do czego odniosła się w ostatnim czasie na Instagramie. 

Zobacz wideo "Ślub od pierwszego wejrzenia". Magdalena Chorzewska odpowiada na pytania o program

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Natalia z pierwszej edycji o udziale w show

Natalia, kiedy stanęła na ślubnym kobiercu z Jackiem, z trudem ukrywała rozczarowanie. Uczestniczka szybko nastawiła się negatywnie do partnera, którego przez czas trwania eksperymentu traktowała z dużą rezerwą. W ostatnim czasie jeden z widzów zapytał ją na Instagramie o udział w show:

Pani Natalio, była pani jedną z najbardziej nielubianych osób w "Ślubie od pierwszego wejrzenia". Zawsze zastanawiało mnie, ile w tym było manipulacji TVN-u, a ile prawdy? - zapytał widz.
 

Natalia w gorzkich słowach odniosła się do komentarza obserwatora i "pogratulowała" tym, którzy wierzą w "magię telewizji".

Ciągle dziwi mnie, ile osób mnie może nie lubić, skoro nawet mnie nie zna. Gratuluję wszystkim, którzy wierzą w magię telewizji. Program nie ma tzw. kulis, więc cała prawda zostaje dla wtajemniczonych - przyznała Natalia.

Natalia wciąż jest aktywna na Instagramie. Choć z jej profilu nie dowiadujemy się zbyt wiele na temat jej życia prywatnego, to gołym okiem widać, że jest miłośniczką jedzenia i podróży. Zmieniła także fryzurę, dziś nosi blond włosy.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.