"Ślub od pierwszego wejrzenia". Agnieszka w długich blond włosach. Takie nosiła zanim poznała Wojtka. "Dwie inne kobiety"

Agnieszka Łyczakowska ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym pozuje w długich blond włosach. Świeżo upieczona mama zdecydowała się na drastyczną metamorfozę? Nie ukrywała, że rozważa zmianę fryzury i powrót do jasnych włosów. - Dwie inne kobiety - przyznali fani.

Więcej o uczestnikach "Ślubu od pierwszego wejrzenia" przeczytasz na stronie Gazeta.pl. 

Agnieszka Łyczakowska i Wojciech Janik poznali się dzięki czwartej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Na początku 2022 roku podzielili się radosną nowiną. Para doczekała się córki, której dali na imię Antosia. Na Instagramie świeżo upieczonych rodziców regularnie pojawiają się zdjęcia pociechy. Jednak tym razem młoda mama postanowiła pokazać, jak wyglądała, gdy zgłaszała się do kontrowersyjnego programu. Przyznała, że kolor włosów zmieniła ze względu na upodobania męża. 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Te gwiazdy nie bały się zaszaleć z metamorfozą włosów: Agnieszka Chylińska, Dorota Szelągowska, Zofia Zborowska

Zobacz wideo "Ślub od pierwszego wejrzenia". Magdalena Chorzewska odpowiada na pytania o program

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Agnieszka Łyczakowska w blond włosach 

Agnieszka Łyczakowska opublikowała na Instagramie archiwalne zdjęcie, na którym pozuje w długich i jasnych włosach. W opisie wyznała, że przez lata chętnie eksperymentowała z różnymi kolorami na głowie, jednak od jakiegoś czasu zastanawia się nad powrotem do blondu. 

Kobieta zmienną jest. W swoim życiu już różne miałam fryzury, od czarnych z grzywką po blond. Lubię eksperymentować i muszę przyznać, że nigdy nie miałam kolorystycznej wpadki, zawsze to co wymyśliłam było na danym moment strzałem w dziesiątkę - zaczęła.
 

W dalszej części wpisu Agnieszka przyznała, że kolor włosów zmieniła ze względu na męża i mimo tego, że najlepiej czuje się w ciemnych włosach, to chce odmienić swój wygląd. Dodała, że raczej nie wybierze się do fryzjera, tylko zdecyduje się na koloryzację w domu. 

Chwile przed zgłoszeniem się do programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" byłam blondynką, a zaraz po ślubie wróciłam do ciemnego koloru, bo mój mąż woli szatynki. Czy to była dobra zmiana?! Chyba tak, najbardziej siebie lubię w ciemnych włosach. A może to też dobry moment na lekką zmianę odcienia? - dopytywała się fanów influencerka.

Fani w komentarzach nie ukrywali, że Agnieszka w blond włosach wygląda jak zupełnie inna osoba, ale jasny kolor również pasuje jej do urody. 

Ładnemu we wszystkim ładnie.
Dwie inne kobiety.
W tych jasnych włosach super - czytamy.

A wy jak uważacie, w jakim wydaniu lepiej wygląda? 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.