Więcej ciekawostek dotyczących polskich gwiazd znajdziesz na Gazeta.pl.
Jakiś czas temu Filip Chajzer wybrał się z kamerą do warszawskiego teatru podpatrzeć, jak nasi rodacy są ubrani w świątyni sztuki. Większość panów miała na sobie formalne spodnie, koszule, czasem marynarkę. Panie były ubrane w eleganckie sukienki. Nagranie zdobyło jednak dużą popularność, dzięki kilku innym osobom, które założy na siebie... dres. Wygląda na to, że luźna stylówka zyskuje naśladowców. Popularny uczestnik programu TTV, Krzysztof Radzikowski, pochwalił się na Instagramie wyjściem do Teatru Jaracza w Łodzi. Siłacz postawił na dresowe spodnie, dżinsową katanę i sportowe buty.
Krzysztof Radzikowski zamieścił post na Instagramie, w którym pochwalił obejrzaną sztukę.
To była teatralna niedziela. Cudowna terapia. Polecam wszystkim, komedia lepsza niż te w telewizji.
Internauci docenili wybór strongmena na spędzenie niedzielnego popołudnia, jednak wytykają nietypowy ubiór. Niektórzy liczą też, że nowa pasja ich idola pozwoli im zobaczyć go niedługo w garniturze.
Ale w sportowych butach nie wejdziesz.
W garniturze to byłby szok.
Krzysztof Radzikowski postawił na dosyć oryginalny ubiór, biorąc pod uwagę miejsce, do którego się udał. Fani są jednak wyrozumiali i żartują z całej sytuacji. Następnym razem po życzliwych uwagach internautów, strongmen być może skoryguje trochę stylówkę.
Jóźwiak urządzała domy z Szelągowską, sama mieszka na 43 m2. Pochwaliła się wnętrzem
Andrzej wyjechał z Plutycz. Powierzył ojcu i bratu ważne zadanie
Wypowiedź Dębskiego o synu wywołała burzę. Jurksztowicz nie gryzła się w język. "Oczywiście, że miałam żal"
Hyży nie chciała siedzieć w restauracji obok dziecka. Gessler zareagował. Wywiązała się burzliwa dyskusja
Burza po występie w "Mam talent!". "Gratuluję pani Wieniawie sprzeciwu"
CCC czyści magazyny na wiosnę. Skórzane buty Lasocki i Rieker teraz za ułamek ceny
Ujawniono szczegóły szokujących zdjęć Mountbattena-Windsora z akt Epsteina
Paulina Holtz ma mieszkanie z duszą. Przedwojenne płytki łazienkowe znalazła na śmietniku
Bosacka znów wbiła szpilę Gessler. Niespodziewanie wypaliła też o Lewandowskim. "To nie jest fajne"