Czy coś łączy program "Rolnik szuka żony" z Ekipą Friza? Jak się okazuje... tak. Ogniwem jest wybranka Kamila

Co łączy Joannę Wielgosz ze słynną Ekipą Friza? Uczestniczka programu "Rolnik szuka żony" niedawno udzieliła odpowiedzi na to pytanie.

Więcej informacji na temat uczestników programu "Rolnik szuka żony" znajdziesz na stronie Gazeta.pl

Zarówno uczestnicy programu "Rolnik szuka żony", jak i członkowie Ekipy Friza mogą pochwalić się licznym gronem fanów, którzy z zaciekawieniem śledzą ich losy. Niedawno na Instagramie Joanny Wielgosz, która wystąpiła w ósmej edycji kultowej produkcji TVP, pojawiło się pytanie na temat popularnej w mediach społecznościowych grupy youtuberów. Jeden z obserwatorów chciał się dowiedzieć, czy dziewczyna zna kogoś z Ekipy. Jej odpowiedź nie pozostawia żadnych wątpliwości.

Mateusz Damięcki i jego żona, Paulina AndrzejewskaHistoria miłości Damięckiego i Andrzejewskiej to gotowy scenariusz na film

Zobacz wideo Najpopularniejszy youtuber w Polsce i... Europie?! Gwiazdy o gwiazdach - czyli tym razem o Frizie

"Rolnik szuka żony". Joanna chodziła do szkoły ze znaną youtuberką  

Niedawno Joanna zapytała widzów o wrażenia po odcinku. Wśród zachwytów nad relacją z Kamilem pojawiło się również pytanie o Ekipę Friza. Co ciekawe, okazało się, że 22-letnia uczestniczka programu "Rolnik szuka żony" chodziła do szkoły z osobami należącymi do grupy słynnych youtuberów, a dokładniej z Martą Błoch znaną jako "Murcix" i Mikołajem Magdziarzem "Mixerem".

Chodziłam z Martą do szkoły, tak samo jak z Mixerem. To tyle w sumie ze znajomości - napisała Joanna.

Dołączenie do Ekipy Friza było trampoliną do sukcesów dla młodych influencerów

Zarówno Marta Błoch, jak i Mikołaj Magdziarz rozpoczęli przygodę z mediami społecznościowymi kilka lat temu. Jako para zamieszkali w domu znanych youtuberów i wspólnie nagrywali filmy. Po rozstaniu w 2020 roku Mixer postanowił skupić się na rozwijaniu indywidualnej kariery, a Murcix pozostała w Ekipie. Oboje cieszą się ogromną popularnością w sieci.  Zdobyli grono wiernych fanów, którzy na Instagramie i YouTubie śledzą każdy ich krok. 

 
 
Więcej o: