"Ślub od pierwszego wejrzenia". W życiu Pawła jest ważna kobieta. Opublikował zdjęcie ze wspólnej kolacji

Paweł z szóstej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" znajduje czas dla najbliższych. Uczestnik opublikował zdjęcie z ważną osobą - i nie jest to żona z programu.

Więcej o programach telewizyjnych przeczytasz na Gazeta.pl

Do zakończenia szóstej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" i poznania decyzji par pozostały zaledwie dwa odcinki. Widzowie dwoją się i troją, żeby poznać wyniki eksperymentu jeszcze przed finałem, a teorii o tym, kto jest z kim po programie, powstaje mnóstwo. Tymczasem Paweł, którego eksperci sparowali z Kasią, podzielił się na Instagramie rodzinnym zdjęciem. Widnieje na nim inna ważna kobieta w jego życiu - siostra.

Zobacz wideo Magdalena Chorzewska odpowiada na pytania fanów "Ślubu od pierwszego wejrzenia"

'Big Brother'Pachniewicz jest babcią, a Michalak dyrektorką marki. Co robią gwiazdy "Big Brothera"?

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Paweł pokazał siostrę

Paweł chętnie pokazuje codzienne życie na Instagramie, a z dnia na dzień przybywa mu obserwujących. Obecnie jego konto śledzi już ponad 16 tys. osób. W komentarzach cały czas pojawiają się pytania od widzów, którzy chcą dowiedzieć się, jak zakończył udział w programie i czy Kasia nadal jest jego żoną. Uczestnik "Ślubu od pierwszego wejrzenia" sukcesywnie odpowiada jednak, że wszystko wyjaśni się w finale. Paweł uchylił nieco rąbka tajemnicy odnośnie życia prywatnego i zamieścił zdjęcie z siostrą ze wspólnej kolacji. Zdecydowali się zjeść pizzę, a post opatrzył zabawnym podpisem.

Pizza nie pyta pizza rozumie - napisał.
 

Małgosia i Paweł, Grzegorz i Ania - pary z 'Rolnik szuka żony', które wzięły ślub"Rolnik szuka żony". W programie wiele osób znalazło miłość. Oni wzięli ślub

Zdjęcie z siostrą niezwykle przypadło do gustu fanom Pawła. W komentarzach pojawiły się głosy, że rodzeństwo świetnie się dogaduje, a najważniejsza jest rodzina, na którą zawsze można liczyć. Odezwała się także uczestniczka pierwszej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia", Magdalena Pazura, która żartobliwie zwróciła Pawłowi uwagę, aby następnym razem odezwał się również do niej.

Paweł, mógłbyś dać znać następnym razem, jak będziecie zamawiać pizzę - napisała w komentarzu.

Uczestnik "Ślubu od pierwszego wejrzenia" tym razem nie zdecydował się odpowiedzieć na komentarze, chociaż nawet przy niewinnej pizzy pojawiły się pytania o Kasię. Wynik eksperymentu widzowie będą musieli poznać na własną rękę. Nastąpi to już niedługo - finałowy odcinek na Player powinien trafić 7 grudnia.

Więcej o: