"Rolnik szuka żony". Diana, kandydatka Seweryna, znalazła miłość poza programem. Pokazała ukochanego na Instagramie

Diana wystąpiła w szóstej edycji "Rolnik szuka żony". Szczęścia szukała na gospodarstwie Seweryna, jednak ostatecznie odeszła z programu w złej atmosferze. Teraz pozuje do zdjęć z nowym ukochanym.

Więcej informacji na temat programu "Rolnik szuka żony" znajdziesz na portalu Gazeta.pl

Diana rywalizowała z Joanną oraz Marleną o względy Seweryna w "Rolnik szuka żony 6". Ostatecznie na jaw wyszła kompromitująca rolnika tajemnica, która doprowadziła do opuszczenia programu przez piękną brunetkę. Teraz Diana jest szczęśliwa u boku Filipa. Nie ukrywa związku w mediach społecznościowych.

Zobacz wideo Marta Paszkin pakuje się do przeprowadzki. "Jestem trochę umęczona"

"Rolnik szuka żony". Diana pokazała ukochanego. "Najlepiej razem"

Diana opublikowała na Instagramie zdjęcie, do którego pozuje z tajemniczym mężczyzną. Dziewczyna fotografie ozdobiła różowymi serduszkami, oznaczyła również ukochanego. Dzięki temu możemy wyłuskać nieco więcej informacji na temat wybranka Diany.

'Rolnik szuka żony''Rolnik szuka żony' Instagram, @cold_girl_di

Okazuje się, że mężczyzna kocha ćwiczenia siłowe, co łatwo zauważyć na zdjęciach, na których prezentuje umięśnioną sylwetkę. Filip jest również miłośnikiem aut i psów. Na profilu mężczyzny nie zabrakło również ujęć z ukochaną.

 
Najlepiej razem - czytamy pod opisem do zdjęcia z Dianą.

"Rolnik szuka żony". Diana opuściła gospodarstwo Seweryna po rozmowie z Marleną

Diana była jedną z faworytek Seweryna, uczestnika szóstej edycji "Rolnik szuka żony". Niestety, na chwilę przed ostatecznym wyborem okazało się, że rolnik już od dłuższego czasu romansuje z Marleną. Diana poczuła się oszukana i dobrowolnie opuściła program. Widzom bardzo zaimponowała postawa asertywnej kandydatki, dziewczyna stała się nawet bohaterką ówczesnej edycji randkowego show.

Pamiętacie jeszcze szóstą edycje programu "Rolnik szuka żony" i problemy sercowe Seweryna?

Więcej o: