"Pierwsza miłość" Będzie ślub Kingi i Janka. Wielkie emocje gwarantowane!

W najnowszym odcinku "Pierwszej miłości" zarówno widzów, jak i jedną z bohaterek, Kingę, czekają ogromne emocje.

Więcej informacji na temat programu tv i seriali znajdziecie na stronie głównej Gazeta.pl.

Takiej imprezy jeszcze w serialu "Pierwsza miłość" nie było. Ślub Kingi i Janka producenci zapowiadają, jako wyjątkowy odcinek. Ma być ekskluzywny materiał wideo i zdjęcia.

Zobacz wideo Mateusz i Caroline typują faworytów 4. edycji „Love Island"

Meg RyanMeg Ryan kończy 60 lat. Najpiękniejsza kobieta lat 90. zmieniała się na naszych oczach

"Pierwsza miłość" Będzie ślub Kingi i Janka

W najnowszym odcinku serialu Polsatu "Pierwsza miłość" Kinga i Janek wybierają się do spa, żeby odpocząć i się zrelaksować. Jednak kobieta zmartwi się o dzieci. Również Janek się stresuje. Ma dla swojej narzeczonej romantyczną niespodziankę, ale obawia się, że wszystko pójdzie nie tak.

Janek (w tej roli Maciej Mikołajczyk) w tajemnicy przed Kingą organizuje w plenerze ceremonię ślubną. Stara się spełnić wszystkie marzenia narzeczonej. Uroczystość ma być kameralna, nad jeziorem, bez rodzinnych kłótni, oczepin i hucznego wesela.

We wszystkim pomagają Jankowi przyjaciółki Kingi: Marysia (Aneta Zając), Emilka (Anna Ilczuk) i Marta (Honorata Witańska). Pod pretekstem wypoczynku w spa, udaje im się namówić niczego niespodziewającą się Kingę na wyjazd w miejsce ceremonii.

Kinga będzie naprawdę zaskoczona. Nie spodziewała się takiej inicjatywy ze strony Janka. Czy jednak romantyczna niespodzianka narzeczonego będzie dokładnie tym, czego pragnęła?

Chcecie dowiedzieć się, jak będzie wyglądała wzruszająca ceremonia nad jeziorem? Będziecie oglądać dzisiejszy epizod?

Justyna ŻyłaŻyła zapytana, dlaczego nie zmieniła nazwiska. Wyjaśnienie mętne

"Pierwsza miłość" gości na antenie Polsatu już od 4 listopada 2004 roku. Akcja serialu rozgrywa się głównie we Wrocławiu. Losy bohaterów można śledzić codziennie od poniedziałku do piątku o godzinie 18.00.

Więcej o: