"Ślub od pierwszego wejrzenia". 15 lat nie był u fryzjera. "Przystojniak z pana"

Jeden z ekspertów z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" podzielił się z fanami na Instagramie zaskakującym wyznaniem. Psycholog Piotr Mosak od dawna nie odwiedza fryzjera. Od bardzo dawna.

Więcej na temat "Ślubu od pierwszego wejrzenia" i innych programów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Kiedy pary ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" mają problemy, zwracają się zazwyczaj do Piotra Mosaka, który przybywa i przeprowadza z nimi rozmowę. Psycholog ma najczęstszy kontakt z uczestnikami programu, którzy często po ślubie czują się zagubieni. Dzięki udziałowi w show ekspert zyskał popularność również w sieci. Prowadzi profil na Instagramie, na którym dzieli się zazwyczaj przemyśleniami na tle zawodowym, jednak ostatnio zaskoczył fanów nietypowym wyznaniem. Psycholog od 15 lat nie był u fryzjera.

"Ślub od pierwszego wejrzenia". 15 lat nie był u fryzjera. "Zmieniam fryz"

Wszyscy fani programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" dobrze wiedzą, jak wygląda Piotr Mosak. Okazuje się, że o swoją charakterystyczną fryzurę od wielu lat dba sam. Ostatnio postanowił coś zmienić, ale eksperymentowanie z nowym cięciem nie skończyło się dobrze.

Lubicie zmiany? Zmieniam fryz. I pewnie jeszcze dużo więcej. Trochę się narobiłem, bo tamta była łatwa. Maszynka "zerówką" dookoła i z głowy. Tu zacząłem cieniować i musiałem kombinować z nakładkami, aż jedną połamałem. Wyłamałem jej ząb. Ciekawe, czy się jeszcze nada, czy po 15 latach będę musiał iść wreszcie do fryzjera? Lubię zmiany bo to energia, nowość, ciekawość. Wciąż coś przede mną i coś za mną. Bądźcie ciekawi i wprowadzajcie zmiany - napisał psycholog na Instagramie.

Fanom spodobała się nowa fryzura eksperta, a pod postem posypały się komplementy.

Przystojniak z pana.
Profesjonalistą w tej dziedzinie nie jestem, ale cięcie wyszło super. Fryzura Super, nie wierzę, że pan tak sam.
Zmiana zdecydowanie na plus - czytamy w komentarzach.
 

Piotr Mosak wraz z Magdaleną Chorzewską i Bogusławem Pawłowskim wybiera i dopasowuje do siebie pary spośród zgłoszonych do programu uczestników. Później towarzyszy parom na dalszym etapie, służąc rozmową i doradztwem. "Ślub od pierwszego wejrzenia" można oglądać w każdy wtorek o 21:35 w TVN i na Playerze.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.