Więcej informacji na temat serialu "BrzydUla 2" znajdziesz na Gazeta.pl
W drugiej odsłonie uwielbianego przez widzów serialu "BrzydUla" obserwujemy dalsze losy Uli i Marka Dobrzańskich. Niestety, ich małżeństwo przeżywa kryzys. Najpierw w romans wdała się Urszula, teraz przyszła kolej na Marka.
W najbliższych odcinkach "BrzydUli 2" będziemy świadkami rozkwitu uczucia pomiędzy Markiem i Natalią. Chociaż dziewczyna na turnusie dla singli nawiązała znajomość z Sebą, to właśnie Dobrzański skradł jej serce. Niestety, rozwijanie znajomości z piękną brunetką oznacza zdradę nie tylko w stosunku do Urszuli, ale również najbliższego przyjaciela.
Jak się okazuje chemia pomiędzy Markiem i Natalią jest na tyle intensywna, że para nie może się sobie oprzeć. Spędzają razem noc, a o wszystkim jako pierwsza dowiaduje się Violetta. Czy utrzyma tę wiadomość w sekrecie?
Serial jest emitowany od poniedziałku do czwartku o godzinie 20:00 na kanale TVN7. Powtórki dotychczas wyemitowanych epizodów można również oglądać na antenie TVN Fabuła oraz Metro TV. Wszystkie premierowe odcinki są dostępne także na platformie Player.pl.
"BrzydUla" wróciła po 11 latach przerwy. Pierwsze odcinki nowej odsłony przygód Urszuli Cieplak-Dobrzańskiej miały premierę 30 sierpnia 2020 roku. Od tamtej pory mogliśmy obejrzeć 192 epizody serialu, które cieszą się niesłabnącą popularnością wśród widzów.
Czekacie na kolejne odcinki "BrzydUli 2"?
Przez lata dostawała od Dymnej wyjątkowe prezenty. Dziś niemal nie mają kontaktu
Poruszenie po występie Szroeder i Badacha w Opolu. W komentarzach się dzieje
Grabowski przerwał występ, bo zrozumiał, że jest... pijany. Nie do wiary, co zrobił później
Żarty Majewskiego pójdą Kubickiej w pięty. Zwrócił się do jej nowego chłopaka. "Uważaj"
Pojechał nad polskie morze i biadoli. "Na pizzę trzeba było czekać półtorej godziny". W komentarzach zawrzało
Nowa wokalistka Ich Troje zostanie szóstą żoną Wiśniewskiego? Muzyk zareagował, wtem wtrącił się Łągwa. Hit!
Kamińska ostrzega: Nigdy nie wsiadaj z tym do auta. Ratowniczka medyczna potwierdza i mówi o innych zagrożeniach
Emilia z "Sanatorium miłości" przekazała wieści ws. Henryka. "Po raz drugi zawiódł"
Doda nie kryje żalu po festiwalu w Opolu. Po latach przyznała: Żałuję