Dobre wieści dla fanów "BrzydUli". TVN7 pokaże wiosną nowy sezon produkcji

Serial "BrzydUla" doczeka się kontynuacji. Już na wiosnę 2022 roku będziemy cieszyć się nowymi odcinkami telenoweli. Współautorką scenariusza została Julia Kamińska.

Więcej o serialach przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Powrót "BrzydUli" okazał się niebywałym sukcesem. Premierowe odcinki serialu plasują się w czołówce najchętniej oglądanych pozycji w TVN7 oraz na platformie player.pl. Idąc za ciosem, wbrew wcześniejszym planom, stacja TVN postanowiła przedłużyć telenowelę o kolejny sezon telewizyjny. Fani "BrzydUli" będą mogli śledzić perypetie swoich ulubionych bohaterów również w przyszłym roku.

Zobacz wideo "Brzydula". Filip Bobek zdradza, czy Marek wybaczy Uli. "Wydawało mi się, że tak, ale scenarzyści dokonali zwrotu akcji"

Wiosną 2022 roku nowy sezon "BrzydUli"

Jak zapowiada Katarzyna Mazurkiewicz, nowe odcinki "BrzydUli" pojawią się już wiosną 2022 roku. Współautorką scenariusza produkcji została Julia Kamińska - odtwórczyni głównej roli. 

Na kontynuację "BrzydUli" czekaliśmy ponad 10 lat. Pierwsza część "BrzydUli" nieprzerwanie gości na antenie Siódemki od dekady, a informację o powrocie premierowego sezonu właśnie na TVN7 nasi fani przyjęli z ogromnym entuzjazmem. Szkoda byłoby rozstać się z ulubionymi bohaterami za wcześnie, dlatego z radością możemy potwierdzić, że wiosną 2022 roku zobaczymy dalsze losy tytułowej "BrzydUli" granej przez wyjątkową Julię Kamińską, która również jest współautorką scenariusza.

Kontynuacja "BrzydUli" została oparta na pomyśle Piotra Jaska i jego zespołu. Oprócz Julii Kamińskiej, w serialu wystąpili m.in. Filip Bobek, Małgorzata Socha, Łukasz Garlicki, Maja Hirsch, Mariusz Zaniewski, Łukasz Simlat, Marek Włodarczyk, Dorota Pomykała, Krzysztof Czeczot, Dominika Kluźniak i Wacław Warchoł. 

Premierowe odcinki "BrzydUli" od poniedziałku do czwartku o godz. 20.00 w Siódemce. Czekacie na nowy sezon "BrzydUli"?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.