"Rolnik szuka żony". Anna Bardowska pokazała salon po jesiennej metamorfozie. "Główną robotę robią tutaj zasłony"

Anna Bardowska z "Rolnik szuka żony" oprowadziła fanów po salonie, w którym ostatnio nieco zmieniła wystrój. Pokazała, jak wprowadziła do wnętrza jesienny klimat i pochwaliła się zasłonami.

Więcej na temat uczestników programu "Rolnik szuka żony" znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Anna i Grzegorz Bardowscy to jedna z najbardziej lubianych par z programu "Rolnik szuka żony". Rolniczka pochwaliła się na Instagramie, jak obecnie wygląda salon w ich wspólnym domu. Pokazała, jakich zmian dokonała w wystroju, by klimat stał się bardziej jesienny. Jest urządzony w dosyć klasycznym stylu.

Zobacz wideo Ania Bardowska z "Rolnik szuka żony" pokazała, jak wygląda plac budowy jej domu

Kobieta RokuGala Kobieta Roku "Glamour". Kayah i Lamparska w prześwitujących koronkach

"Rolnik szuka żony". Anna Bardowska pokazała salon

Anna Bardowska "oprowadziła" fanów z Instagrama po salonie, nagrywając InstaStories. Opowiedziała o sezonowych zmianach. Postawiła na dodatki, które nadały wnętrzu przytulności. W centralnej części stoi wielki szary narożnik, na którym zmieści się cała rodzina. Ścianę za telewizorem zdobi imitacja białych płytek, a pod spodem stoi szara szafka RTV. Podłogę z ciemnego drewna częściowo zakrywa granatowy dywan w klasyczny kwiatowy wzór. Ostatnio rolniczka zdecydowała się dodać w pokoju zaciemniające zasłony w tym samym kolorze. To one przykuwają uwagę w pomieszczeniu.

U nas w salonie zrobiło się bardziej jesiennie. Dokupiłam trochę żywych kwiatów, wymieniłam poszewki na poduszkach, dałam grubszy jesienny pled. Ale główną robotę robią tutaj zasłony. Jak wchodzi się do pokoju to jest "wow". Przez długi czas mieliśmy turkusowe, a teraz taki piękny granat - powiedziała rolniczka.

Salon Anny i Grzegorza BardowskichSalon Anny i Grzegorza Bardowskich fot. instagram.com

Kamila i Adam z 'Rolnik szuka żony'Kamila tłumaczy się z najgorszej randki. Nie pozwoliła Adamowi dojść do słowa

Salon Bardowskich nie jest duży i daleko mu do wielkomiejskiego stylu, lecz jest w nim dosyć przytulnie. Okna zlokalizowane na dwóch ścianach wpuszczają do pomieszczenia dużo światła. A jak wam podoba się ta część domu rolników?

Anna Bardowska pokazała salonAnna Bardowska pokazała salon fot. instagram.com

Anna Bardowska pokazała salonAnna Bardowska pokazała salon fot. instagram.com

Więcej o: