"Rolnik szuka żony". Marta Manowska relaksuje się na Dominikanie w różowym bikini i cytuje Matę

Marta Manowska wypoczywa na Dominikanie, co relacjonuje na swoim Instagramie. Prezenterka TVP raczy fanów kadrami z rajskiej plaży. Dziennikarka wystąpiła w różowym bikini, a jedno ze zdjęć opatrzyła cytatem Maty. Spodziewaliście się, że zna twórczość Michała Matczaka?

Więcej na temat "Rolnik szuka żony" i innych programów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Marta Manowska w Telewizji Polskiej prowadzi dwa programy, które cieszą się niesłabnącą popularnością. Widzowie znają ją z "Rolnik szuka żony" i "Sanatorium Miłości". Dziennikarka wyjechała na zasłużony urlop i po raz kolejny wybrała Dominikanę. Manowska zasypała swoich obserwatorów fotografiami z wakacji. Ku zaskoczeniu fanów, pod jednym ze zdjęć zacytowała fragment utworu Maty pt. "Żółte flamastry i grube katechetki".

Zobacz również: Joy Biden prezydentem USA, pingwiny pływają w -60 stopniach, a Słońce krąży wokół Ziemi. Pracownicy TVP bywali w formie

Zobacz wideo Marta Manowska o swoim partnerze

Marta Manowska na Dominikanie. Dziennikarka zacytowała fragment utworu Maty 

Marta Manowska niechętnie mówi o szczegółach życia prywatnego. Wiadomo, że dziennikarka jest szczęśliwie zakochana, a jej partner również pracuje w telewizji. Po miesiącach intensywnej pracy Manowska wybrała się na urlop. Jej Instagram zalały urokliwe zdjęcia rajskich plaż, wchodów słońca i egotycznych palm. Na jednym ze zdjęć Marta zapozowała w różowym bikini, opierając się o palmę i prezentując wyćwiczoną sylwetkę. Dziennikarka podczas wakacji ładuje baterie i praktykuje jogę. 

Marta Manowska na Dominikanie. Dziennikarka zacytowała fragment utworu MatyMarta Manowska na Dominikanie. Dziennikarka zacytowała fragment utworu Maty Fot. Instagram/ martamanowska

Co ciekawe jeden z postów dziennikarka opatrzyła refleksyjnym cytatem. Wykorzystała fragment utworu rapera Maty, którego twórczość od dłuższego czasu bije rekordy popularności. 

I choć gołym okiem widzę, że gdzieś łączy się niebo i ziemia. To wciąż jest daleko i bardzo się boję, że w końcu opadnę z sił. I choć w sumie znam więcej dowodów na to, że wcale Cię nie ma. To postaram się żyć tak, jakbyś był. Mata - napisała Marta Manowska.

Monika Mrozowska z synemSyn Moniki Mrozowskiej ma dziewięć miesięcy. Aktorka żartuje: Dalej śpię z matką

Wygląda na to, że twórczość Maty doceniły nie tylko miliony nastolatków, ale również i Marta Manowska. 

Więcej o: