Syn Moniki Mrozowskiej ma dziewięć miesięcy. Aktorka żartuje: Dalej śpię z matką, nie pogardzę zupką od babci Tereski

Monika Mrozowska w tym roku powitała na świecie syna, który właśnie kończy dziewięć miesięcy. Aktorka tę ważną okazję uczciła na Instagramie. Dodała zdjęcie chłopca oraz zabawny wpis, napisany w imieniu Lucka.

Więcej newsów o dzieciach gwiazd znajdziecie na stronie Gazeta.pl

Monika Mrozowska wychowuje czworo dzieci: dwie córki i dwóch synów. Najmłodszy z nich urodził się pod koniec stycznia. Aktorka pokazuje jego twarz, a chłopiec stał się gwiazdą na jej Instagramie. Tym razem dumna mama opublikowała jego najnowsze zdjęcie, zrobione z okazji skończenia dziewięciu miesięcy życia.

ZOBACZ TEŻ: Monika Mrozowska ma piękny dom na wsi. Jest sielsko, a wnętrza są przytulnie urządzone. "Pokochałam to miejsce od razu"

Zobacz wideo Dzięki jodze ma świetną sylwetkę

Monika Mrozowska świętuje kolejny miesiąc życia syna

Mrozowska uwielbia być mamą, a dzieci są dla niej najważniejsze. To z nimi spędza wiele czasu, chwali się na Instagramie ich osiągnięciami. Niektórym jednak nie podoba się to, że mają różnych ojców, co często zarzucają aktorce. Teraz mają ważną okazję do świętowania, o czym dowiedzieliśmy się dzięki najnowszemu wpisowi Moniki na Instagramie.

Witam się z Państwem! Uprzejmie informuję, że właśnie minęło dziewięć miesięcy odkąd zaszczyciłem swoją obecnością tę szerokość geograficzną. Ogólnie bardzo spoko - zaczęła.

Przy okazji zdradziła, jak rozwija się maluch:

Dalej śpię z matką, dalej mam voucher w barze mlecznym, ale nie pogardzę zupką od babci Tereski, ani jajkiem, ani... tym, co akurat znajduje się na talerzu obok. Wstałem! Na własne nogi. I teraz już nic mnie nie powstrzyma ! Przed robieniem Armagedonu w bliższej i dalszej okolicy - kontynuowała przybierając zabawny ton.
 

W komentarzach posypały się życzenia i miłe słowa:

Rośnij chłopaku, rośnij.
Ależ z niego jest słodziak. Do schrupania.
Lucuś to najładniejszy maluch na Instagramie.

Blanka Lipińska I BaronLipińska przestała obserwować Barona na Instagramie. To definitywny koniec

Oprócz Lucjana aktorka jest także mamą Karoliny, Jadwigi i Józefa. Najstarsza skończyła 18 lat i najrzadziej pojawia się na profilu aktorki.

Więcej o: