Monika Mrozowska na zdjęciu z dziećmi. Fanka: Tak to jest, jak każde z innym. Aktorka odpowiedziała

Monika Mrozowska odpowiedziała internautce, która w nieprzychylnych słowach wyraziła się o rodzinie aktorki.

Monika Mrozowska wrzuciła do sieci rodzinną fotografię z czwórką swoich dzieci. Mimo pozytywnej energii emanującej ze zdjęcia nie przypadło ono do gustu wszystkim odbiorcom. Jedna z obserwatorek wytknęła Mrozowskiej, że każde z jej dzieci ma innego tatę. Aktorka zareagowała na słowa internautki.

Zobacz wideo Monika Mrozowska wita nowy rok ćwicząc jogę

Robert El GendyRobert El Gendy bez koszulki. "Wakacyjnej formy nie mam"

Monika Mrozowska na zdjęciu z dziećmi. Odpowiada złośliwej fance

Zdjęcie przedstawia Monikę, która w towarzystwie swoich dzieci pozuje do kamery. Aktorka do fotografii dodała obszerny opis, w którym wyraziła tęsknotę za swoimi pociechami, kiedy tych przez dłuższy czas nie ma w domu. 

Tydzień bez dziewczyn i ponad dwa tygodnie bez Józka... Czy ja tęsknie za nimi? No jasne, że tak! Ale wiem, że każda ze stron potrzebuje tej swobody. Ja żeby odpocząć (z jednym dzieckiem to prawie wakacje) a oni, żeby poczuć, że nie są przy mnie "uwiązani", a że mają ciepły dom, do którego fajnie się wraca... Wiem, że to zaprocentuje na przyszłość. (...) Kocham ich najmocniej na świecie.
 

Na opis Moniki zareagowała internautka, według której dzieci Mrozowskiej nie dostały szansy, aby przekonać się, czym jest "prawdziwa rodzina". Obserwatorka wytknęła Monice, że jej dzieci mają różnych ojców.

Tak to jest, jak każde z innym, a dzieci nigdy nie będą miały prawdziwej rodziny.

Aktorka nie czekała długo z odpowiedzią. Zaapelowała, że "prawdziwa rodzina" to przede wszystkim miłość, którą dzieci dostają od swoich rodziców. 

Prawdziwa rodzina to jest kochająca mama, kochający tata i kochające się rodzeństwo. A nie bycie ze sobą "dla dobra" dzieci, które faktycznie "super" rozwijają się w domach pełnych wzajemnej nienawiści.

Hanna LisHanna Lis wyprowadza się z Warszawy. Pokazała projekt nowej kuchni

Zgadzacie się z Moniką?

Więcej o: