"Hotel Paradise". Pan Lektor to jedna z największych gwiazd programu. Kim jest? "Zdekonspirowała" go gwiazda stacji

Bez Pana Lektora nie ma "Hotelu Paradise" - co do tego zgodni są chyba wszyscy fani show TVN-u. Telewizyjna kariera komentatora programu zaczęła się jednak dużo wcześniej.

Chcesz wiedzieć, co zmienia się w programach telewizyjnych? Wchodź na stronę główną Gazeta.pl

Personalia Pana Lektora wzbudzały niezwykłe zainteresowanie wszystkich widzów "Hotelu Paradise". Tajemniczy głos z offu zdobył ogromną popularność dzięki błyskotliwym, często bardzo dowcipnym komentarzom na temat uczestników i bieżących wydarzeń w show. Dziś wiemy już, że stoi za nim wrocławianin Bartosz Łabęcki, który jest nie tylko lektorem, ale także reżyserem i scenarzystą "Hotelu Paradise", a zabawne teksty w programie wychodzą spod jego pióra.

Zobacz wideo Czy prowadząca "Hotel Paradise" wybaczyłaby zdradę?

Przed "Hotelem Paradise" Pan Lektor komentował inny hit

Inna gwiazda TVN-u, Dorota Szelągowska, postanowiła uchylić rąbka tajemnicy i wyjawiła, że Łabęcki wcześniej współpracował także przy jej programie. Szelągowska na swoje InstaStories wrzuciła zdjęcie z Panem Lektorem i zdradziła, że dawniej komentował "Dorota was urządzi":

Zanim Pan Lektor z Hotelu Paradise wyjechał do tropików kpić z ludzi w bikini, był starym, dobrym lektorem "Dorota was urządzi" i kpił ze mnie i Darka stolarza - napisała projektantka wnętrz.

Dorota Szelągowska i Pan LektorDorota Szelągowska i Pan Lektor instagram.com/@dotindotin

W programie o tematyce wnętrzarskiej również dał się poznać jako zabawny i czasem nieco uszczypliwy lektor jednak kariera telewizyjna Bartosza Łabęckiego sięga jeszcze dalej. Z TVN-em związany jest już od dawna - reżyserował takie programy jak "Bitwa o dom", "Projekt Lady" czy "Starsza pani musi fiknąć". Prywatnie ma żonę i dwoje dzieci, a na Instagramie prowadzi dwa konta - osobiste, a także fanpage Pana Lektora, który obecnie obserwuje już ponad 100 tys. osób!

Ciekawostką jest też fakt, że w programie "Dorota was urządzi" miejsce Łabęckiego w roli lektora zajął Maciej Orłowski, którego głos miliony Polaków znają doskonale z "Kuchennych rewolucji".

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.