Marietta z "Hotelu Paradise" powiedziała "tak". Od razu pochwaliła się pierścionkiem

Zwyciężczyni pierwszej edycji "Hotelu Paradise" wychodzi za mąż. Celebrytka przyjęła oświadczyny podczas wakacji ze swoim ukochanym.

Marietta Witkowska już niebawem rozpocznie przygotowania do wesela. Celebrytka zaręczyła się ze swoim partnerem, Patrykiem Świdowskim. Ukochany oświadczył się celebrytce w czasie wspólnych wakacji na Malcie już drugiego dnia wyjazdu. Gwiazda "Hotelu Paradise" otrzymała pierścionek w wyjątkowo pięknym miejscu.

Zobacz wideo Przetakiewicz świętuje pierwszą rocznicę ślubu

Marietta z "Hotelu Paradise" zaręczyła się na wakacjach

Marietta rozpoczęła relacjonowanie wakacji w poniedziałek 5 października, gdy na swój Instagram wrzuciła zdjęcie z lotniska. Na pierścionek od ukochanego nie musiała długo czekać - już następnego dnia na jej profilu pojawiło się zaręczynowe zdjęcie. Zwyciężczyni "Hotelu Paradise" opatrzyła je takim podpisem:

Dziś na śniadanie - pierścionek na klifie. Oficjalnie powiedziałam "tak".
 

Marietta oznaczyła w poście także swojego narzeczonego i napisała czule, że jest on jej bohaterem. Celebrytka opublikowała także zdjęcia, na których trzymają się za ręce, a Marietta dumnie prezentuje pierścionek na tle malowniczego widoku. O narzeczonym Marietty, Patryku, nie wiadomo zbyt wiele. Pierwszy raz zagościł na Instagramie celebrytki dopiero w sierpniu tego roku, gdy pojawili się razem na premierze filmu, chociaż spotykają się od dłuższego czasu. Wcześniej jednak nie chciała upubliczniać, kim jest jej ukochany. 

W komentarzach oczywiście posypały się gratulacje, a życzenia parze złożył także partner Marietty z "Hotelu Paradise", Krzysztof Ducki, który zamieścił emotikony z klaszczącymi rękami i serduszkami. Chociaż Marietta i Chris wspólnie wygrali pierwszą edycję reality show, ich drogi już dawno się rozeszły. Informację o rozstaniu przekazali w czerwcu 2020 roku. Teraz obydwoje założyli już własne rodziny - Marietta wychodzi za mąż, za to Chris pod koniec lipca 2021 został ojcem. Razem ze swoją partnerką doczekali się córki, której nadali imię Blanka.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.