"Twoja twarz brzmi znajomo". Stefano Terrazzino zastąpi Katarzynę Skrzynecką. Skąd kolejna zmiana? Produkcja wyjaśnia

Widzowie "Twoja twarz brzmi znajomo" dopiero co zdążyli przyzwyczaić się do nowego składu jury, a twórcy już serwują im kolejne roszady. Tym razem za stołem jurorskim zasiądzie słynny tancerz.

Z "Twoja twarz brzmi znajomo" żegna się Katarzyna Skrzynecka. Aktorka wywalczyła sobie miejsce w jury show, wygrywając pierwszą edycję programu w 2014 roku. Od tego czasu ocenia umiejętności pozostałych uczestników we wszystkich kolejnych. W piątym odcinku 15. edycji "TTBZ" Skrzynecka odstąpi jednak swój fotel Stefano Terazzino, który przejmie funkcję jurora. Wszystkich fanów aktorki uspokajamy - to zmiana jedynie chwilowa.

Zobacz wideo "Twoja twarz brzmi znajomo". Gromee tańczy na stole

"Twoja twarz brzmi znajomo". Stefano Terrazzino zasiądzie w jury programu

Obecność tancerza w programie nie będzie jednak przypadkowa. W piątym odcinku, którego emisja została zaplanowana na 5 października, uczestnicy zmierzą się z włoskimi hitami. Terrazzino jako Włoch, syn pary Sycylijczyków, świetnie sprawdzi się w nim w roli jurora. Co więcej, tancerz także ma na koncie zwycięstwo w "Twoja twarz brzmi znajomo" - brał udział w trzeciej edycji programu, a w swojej roli finałowej wcielił się w Mieczysława Fogga.

 

W emitowanej jesienią 2021 15. edycji programu za stołem jurorskim zmienia się naprawdę dużo. Z "Twoja twarz brzmi znajomo" pożegnali się Kacper Kuszewski, a także Adam Strycharczuk. Ich miejsca zajęli Michał Wiśniewski i Gromee, DJ znany przede wszystkim z reprezentowania Polski na Eurowizji w 2018 roku. W jednym z odcinków 15. edycji muzycznego show Polsatu zabrakło również Małgorzaty Walewskiej. Śpiewaczka operowa nie mogła wziąć udział w nagraniu, a zastąpił ją Sławomir Zapała. Autor "Miłości w Zakopanem" także nie znalazł się w programie całkiem przypadkowo - zajął trzecie miejsce w siódmej edycji "TTBZ". O wygraną w emitowanych obecnie na antenie Polsatu odcinkach walczą:

  • Tomasz Ciachorowski,
  • Chris Cugowski,
  • Robert Janowski,
  • Barbara Kurdej-Szatan,
  • Katarzyna Łaska,
  • Paulina Sykut-Jeżyna,
  • Klara Williams,
  • Adam Zdrójkowski.
Więcej o:
Copyright © Agora SA