"Rolnik szuka żony". Elżbieta odrzuciła Andrzeja, a potem... Widzowie krytykują: Brak jej taktu! Wszyscy są źli

Za nami drugi odcinek programu "Rolnik szuka żony". Poznaliśmy nie tylko kandydatów, którzy chcą walczyć o serca rolników, ale mogliśmy także zobaczyć, jak oni zachowują się w nowych sytuacjach. Widzom podpadła Elżbieta, o czym piszą na oficjalnym profilu produkcji na Instagramie.

Ósma edycja programu "Rolnik szuka żony" weszła na nowy etap. W drugim odcinku zobaczyliśmy osoby, których listy poruszyły bohaterów. Tym razem miłości szukają: Kamila, Elżbieta, Stanisław, Kamil oraz Krzysztof. Internauci na profilach produkcji w mediach społecznościowych dzielą się przemyśleniami oraz obserwacjami. Już widać, że nie wszystkim przypadła do gustu Elżbieta, która zdaniem niektórych, jest zbyt wybredna.

Zobacz wideo W poprzedniej edycji nie brakowało dram i łez

"Rolnik szuka żony". Elżbieta podpadła widzom

Elżbieta samodzielnie prowadzi ekologiczną plantację truskawek, uwielbia pracę w ogrodzie, a do roślin ma naprawdę dobrą rękę. Kobieta ma za sobą trudne doświadczenia. Jej poprzedni partnerzy nadużywali alkoholu. Wie, czego szuka i stanowczo o to walczy, nie pozwala na złe traktowanie siebie i nieszczerość. Dała temu wyraz podczas randki z Andrzejem, którego widzowie TVP znają z "Sanatorium miłości". Powiedziała mu wprost, że "ma trochę takie zachowanie gwiazdora" i że "nie jest dżentelmenem". Skreśliła także mężczyznę, który kilka miesięcy temu stracił żonę. Uznała, że to na pewno za wcześnie dla niego, by ponownie się z kimś wiązać. I to właśnie ta sytuacja sprawiła, że widzowie zaczęli ją krytykować.

Joanna Jarmołowicz, Małgorzata Ostrowska-KrólikowskaJoanna Jarmołowicz o relacjach z bliskimi partnera [PLOTEK EXCLUSIVE]

Pojawiły się komentarze, że nie zwiąże się z żadnym z panów. Ale to nie wszystko. Zarzucono jej m.in. że jest nietaktowna. Oto kilka przykładowych opinii na temat uczestniczki:

Wybredna kobieta. Skreśla faceta, bo krótko jest wdowcem. A może nie chce być sam...
Chyba trochę brak taktu ze strony tej pani? Inna kobieta nie zastąpi zmarłej żony, ale może sprawić, że znowu będzie kolorowo i serce będzie radosne. "Moja psychika nie może zapomnieć, co mi zrobili mężczyźni...", więc czy na pewno ten program dla pani?
Ta kobieta jest straszna... Wszystkich pyta o przeszłość, a nie o przyszłość... Dramat... Wszyscy są be, wszyscy są źli... Facet ją skrzywdził i zepsuł jej głowę, a teraz w tv szuka miłości - dzielą się swoimi odczuciami.

Julia Wieniawa wycięła koleżankę ze zdjęcia?Julia Wieniawa na urodzinach przyjaciółki. Wycięła koleżankę ze zdjęcia? Tłumaczy

Jednak może okazać się, że te opinie są na wyrost, bowiem Elżbieta zwróciła uwagę na kilku panów. Jednego z nich nazywa "ziomalem" i nie ukrywa, że ma on otwartą drogę do jej serca. A wy jak oceniacie zachowanie uczestniczki?

Więcej o: