Biegnijcie do sklepu po popcorn, Netfliks szykuje premiery nowych odcinków "The Kissing Booth" i "Riverdale"

Nadchodzący tydzień zapowiada się niezwykle ciekawie. Już niebawem na Netfliksie pojawią się najnowsze odcinki kultowego serialu ''Riverdale'' oraz ''The Kissing Booth''.

Wielbiciele komedii romantycznych będą zachwyceni - 11 sierpnia odbędzie się premiera trzeciej części "The Kissing Booth". Fabuła najnowszej odsłony bezpośrednio nawiązuje do wydarzeń znanych z poprzednich produkcji. Najnowsza propozycja, która pojawi się na Netfliksie, jest idealną opcją na wakacyjne wieczory.

'Sexify' - polski serial NetfliksaNetflix ujawnia premiery na sierpień. Na co warto poczekać?

Zobacz wideo Aktorzy "Riverdale" pokazali, jak płuczą usta przed nagraniem sceny pocałunku

"The Kissing Booth 3". Czyje serce złamie Elle Evans?

Przebojowa Elle Evans, główna bohaterka filmu "The Kissing Booth", spędza z przyjaciółmi ostatnie lato przed wyjazdem do college'u. Dziewczyna staje przed ważną, życiową decyzją - czy dotrzymać dawno złożoną obietnicę i wybrać uczelnię, na którą wybiera się jej najlepszy przyjaciel Lee, czy przeprowadzić się na drugi koniec kraju ze swoim chłopakiem Noahem?

Już niebawem będziemy mogli przekonać się, jak potoczyły się losy Elle i jej przyjaciół. Pierwsza część "The Kissing Booth" pojawiła się w maju 2018 roku i od samego początku skradła serca widzów. Premiera kolejnej? Już w tym tygodniu!

 
 

Najnowsze odcinki "Riverdale" już niebawem na Netfliksie

Fani serialu "Riverdalemusieli uzbroić się w cierpliwość i chwilę poczekać na odcinki piątego sezonu. Wielomiesięczna przerwa dobiega jednak końca i od 11 sierpnia widzowie ponownie będą mogli śledzić losy swoich ulubionych bohaterów.

 

Fabuła najnowszego sezonu "Riverdale" nieco zaskoczy widzów. W piątym sezonie nastąpi przeskok czasowy - bohaterowie staną się starsi aż o siedem lat. Po latach spędzonych poza miasteczkiem wracają do zniszczonego Riverdale i zabierają się za jego odbudowę. Jak zawsze na fanów serialu czekają ciekawe wydarzenia i nowe tajemnice do rozwiązania.

"Riverdale" po raz pierwszy ukazał się w styczniu 2017 roku. Od tego czasu produkcja nieustannie utrzymuje status najpopularniejszego serialu młodzieżowego. Fabuła stworzona jest na podstawie komiksów wydawanych przez Archie Comics.

 
Więcej o: