Uczy WF-u i wygrał finał "Szansy na Sukces". Kim jest Tomasz Bulzak z Nowego Sącza?

Za nami wielki finał wiosennej edycji "Szansy na Sukces". Wygrał w nim Tomasz Bulzak z Nowego Sącza i to on wystąpi we wrześniu w Opolu podczas festiwalu polskiej piosenki w konkursie "Debiuty". Co wiadomo o rockowym wokaliście?
Natalia Niemen
AKPA

W niedzielę, 23.05 na antenie TVP2 wyemitowano finałowy odcinek "Szansy na sukces". Na scenie wystąpiło 12 finalistów, spośród których widzowie wybrali szczęśliwą trójkę. Najlepszym wokalistą okazał się Tomasz Bulzak z Nowego Sącza. Mężczyzna będzie miał okazję zaprezentować swój talent wokalny w Opolu,podczas festiwalu polskiej piosenki, która odbędzie się we wrześniu.

Zobacz wideo Justyna Steczkowska robi przymiarki przed Opolem

"Szansa na Sukces" finał. Kim jest Tomasz Bulzak? 

Tomasz Bulzak zachwycił jurorów i widzów występem w finale "Szansy na Sukces". Najpierw wystąpił w duecie z Natalią Niemen. Później zaprezentował swoją interpretację utworu "Nie zostało nam już nic" Krzysztofa Krawczyka. Jego występ chwycił widzów za serce i zdecydowali za sprawą sms-ów, że to on powinien wygrać w wielkim finale. Mężczyzna na początku września pojawi się w Opolu, gdzie wystąpi w koncercie "Debiutów".

 

Tomasz ma 30 lat i pochodzi z Nowego Sącza. Ukończył krakowską Akademię Wychowania Fizycznego i pracuje jako nauczyciel WF-u w jednej ze szkół.

Mężczyzna przygodę ze śpiewem rozpoczął stosunkowo niedawno, ale nie ukrywa, że jest to jego wielką pasją. Ma już na swoim koncie kilka sukcesów. W 2018 r. wystąpił w roli Fiedki w musicalu "Skrzypek na dachu". Niebawem będzie można zobaczyć go w roli Jezusa w rock-operze "Jesus Christ Superstar".

 

Tomasz od 2019 roku jest głównym wokalistą zespołu Hardway, który specjalizuje się w hard rocku. Prywatnie jest mężem Martyny, która również ma talent muzyczny i gra na skrzypcach. Wspólnie doczekali się dwójki pociech - córki Róży i syna Zbigniewa, który rok temu przyszedł na świat. 

Więcej o: