"Rolnik szuka żony". Natalia zmieniła fryzurę. Postawiła na grzywkę. Internauci zachwyceni metamorfozą

Natalia z programu "Rolnik szuka żony" wybrała się na wiosenny spacer i przy okazji pochwaliła się nową fryzurą. Internauci są pod wrażeniem jej metamorfozy.

"Rolnik szuka żony" skradł serca widzów, więc nic dziwnego, że już we wrześniu będziemy mogli oglądać ósmą edycję randkowego show. Uczestnicy nie zawsze znajdują miłość w programie, ale tuż po jego zakończeniu mogą liczyć na popularność w mediach społecznościowych, co nierzadko wykorzystują np. w reklamowaniu przeróżnych produktów. Jedną z kobiet, która próbowała znaleźć miłość na szklanym ekranie, jest Natalia. Niedawno pochwaliła się zdjęciem ze spaceru i przy okazji zaprezentowała się internautom w nowej fryzurze.

Seweryn z 'Rolnik szuka żony' i MagdaSeweryn z "Rolnik szuka żony" planuje ślub. Zaprosi kolegów z programu?

"Rolnik szuka żony". Natalia zmieniła fryzurę. Postawiła na grzywkę

Natalia wystąpiła w szóstym sezonie programu "Rolnik szuka żony", gdzie starała się o względy Sławomira. Niestety, bezskutecznie, bo mężczyzna wybrał inną kobietę. Jest również happy end tej historii. Natalia niedługo po zakończeniu zdjęć do programu poznała Maćka. W lipcu 2020 roku wyszła za mąż, a na początku tego roku para powitała syna Jana. Niedawno Natalia wyszła na spacer z synem, czym pochwaliła się na Instagramie.

Ilona z 'Rolnik szuka żony'"Rolnik szuka żony". Ilona odniosła się do rozstania z Adrianem

Spacerek, dziś mniej wieje, ale za to szybko uciekaliśmy do ogródka, bo, niestety, wszyscy rolnicy dziś pryskają pola - napisała pod postem.

Internauci szybko zauważyli, że Natalia zmieniła fryzurę. Uczestniczka "Rolnika" zdecydowała się na grzywkę, co spodobało się internautom, o czym śmiało dali znać w komentarzach pod zdjęciem.

Super wyglądasz w nowej fryzurze.
Grzywka pasuje ci idealnie.
Śliczna fryzurka. Macierzyństwo ci służy, bo naprawdę super wyglądasz.
 

Udana metamorfoza?

Zobacz wideo Marta Manowska ma kompleksy. Jednego się pozbyła, ale gardzi operacjami plastycznymi

ZOBACZ TEŻ: "Kanapowcy". Uczestnik wyznał, że jest gejem. Nie spodziewał się takiej reakcji. "Na osiedlu są jakieś zasady"