Piotr Gawron-Jedlikowski miał wypadek na planie "Twoja twarz brzmi znajomo". Jego udział w show zagrożony?

Podczas nagrywania choreografii w "Twoja twarz brzmi znajomo" Piotr Gawron-Jedlikowski miał nieprzyjemny wypadek. Aktor doznał kontuzji.

Już w piątek rusza nowa edycja programu "Twoja Twarz brzmi znajomo". Podczas przygotowań do pierwszego odcinka doszło do nieprzyjemnej sytuacji. Piotr Gawron-Jedlikowski, znany szerszej publiczności m.in. z serialu "Korona królów" doznał poważnej kontuzji.

"Twoja twarz brzmi znajomo" - wypadek na planie show

Show "Twoja twarz brzmi znajomo" często wymaga od uczestników dużej sprawności przy odtwarzaniu choreografii gwiazd estrady. Osoby wcielające się w rolę przechodzą wielogodzinne treningi. Podczas kręcenia takiej choreografii Piotr Gawron-Jedlikowski zerwał ścięgno Achillesa. Jednak mimo bólu aktor dokończył taniec. Co z jego dalszym udziałem w programie?

Wojciech SawickiJego życie każdego dnia inspiruje. Wojtek marzy o karierze influencera. Pomóżmy mu!

"Twoja twarz brzmi znajomo". Czy Piotr Gawron-Jedlikowski będzie w stanie tańczyć?

Wypadek Piotra sprawił, że wszyscy zaczęli się obawiać o jego dalszy udział w programie. Szczęśliwie okazało się, że po kilku dniach rekonwalescencji wrócił do przygotowań w show. Czeka go jednak trudniejsze zadanie niż u pozostałych uczestników. Z powodu kontuzji będzie musiał występować z ortezą. Natomiast jury ma go oceniać na równi z innymi. Nie będzie miał pod tym względem żadnych forów.

Aktorowi pozostaje życzyć mało skomplikowanych układów choreograficznych.

Księżna Kate, Meghan Markle"Daily Mail": Meghan Markle oskarżała księżną Kate o przecieki! To wojna

"Twoja twarz brzmi znajomo" - zmiany w emisji

To już 14. edycja show "Twoja twarz brzmi znajomo". Program gości na antenie Polsatu od niemal siedmiu lat. W tym roku zaszły jednak zmiany w terminie emisji. Zmagania uczestników z repertuarem polskich i światowych gwiazd będzie można oglądać w piątki (a nie jak do tej pory w soboty) o godzinie 20:00. Pierwszy odcinek już 5. marca.

Zobacz wideo Maja Hyży w "Twoja twarz brzmi znajomo". Zabrała do pracy córkę.