"The Voice Kids". Dziesięcioletni Piotrek zaprosił Idę Nowakowską na randkę. "Pani jest cudowna"

"The Voice Kids" doczekał się już czwartej edycji. W najnowszym odcinku show widzowie zobaczyli naprawdę utalentowane dzieciaki. Nie zabrakło też prawdziwych wzruszeń, a także... randki.

"The Voice Kids" jest formatem, który przyciąga przed ekrany wielu widzów. Nic więc dziwnego, że doczekał się już czwartej edycji. Ta właśnie się zaczęła i ruszyły przesłuchania w ciemno. 27 lutego widzowie mogli obejrzeć drugi odcinek show. Pojawiło się w nim wiele rezolutnych i uzdolnionych dzieciaków, ale serca wszystkich, zarówno jurorów, widzów, jak i Idy Nowakowskiej, podbił dziesięcioletni Piotr. 

CleoZapłakana Cleo w "The Voice Kids". "Dzieciaki tak mnie wzruszają" [WIDEO]

"The Voice Kids". Dziesięciolatek zaprosił Idę Nowakowską na randkę 

W drugiej części programu na scenie "The Voice Kids" pojawił się dziesięcioletni Piotr. Chłopiec zapadł w pamięć widzów jeszcze przed występem, w momencie, kiedy się się przedstawiał. Młody wokalista zaczął od nietypowego wyznania. Przyznał bowiem, że uwielbia śpiew i... kobiety.

Mam na imię Piotrek. W życiu kocham śpiew i kobiety - zaczął, a później dodał: Każda kobieta bez względu na wiek jest piękna. 

Na tym jednak nie koniec, bo chłopiec zachwycił się Idą Nowakowską, którą... zaprosił na randkę. Prezenterka zgodziła się na spotkanie z dziesięciolatkiem. 

A masz już dziewczynę? - dopytywała podczas spotkania. 
Jeszcze nie mam dziewczyny, ale pani jest cudowna - komplementował chłopiec. 

Równie imponujący, co śmiałość chłopca, był też jego występ.Piotrek wykonał utwór "Dom" Cleo. Wokalistka była zachwycona, toteż szybko się odwróciła. Na prośbę Dawida Kwiatkowskiego zaśpiewała z młodym uczestnikiem show. Ostatecznie Piotrek trafił do zespołu piosenkarki. 

Szuka siebie. Stara się po swojemu interpretować muzykę - chwaliła go Cleo. 

Oliwier Szot zastąpi Jana DąbrowskiegoNowy nabytek w "The Voice Kids". Jan Dąbrowski rezygnuje, zastąpi go 13-letni Oliwier Szot

Mamy przeczucie, że przed Piotrkiem przyszłość w telewizji. Trzymamy kciuki. 

Zobacz wideo Carla Fernandes z"The Voice Kids" odpowiada, jak rodzice zareagowali na jej zdjęcia w bikini [Koło Plotka Extra]
Więcej o: