"The Voice Kids". Drużyna Cleo zaśpiewała lepiej niż Adele? "Jestem wbity w fotel"

Trzecia edycja "The Voice Kids" dobiega końca. Właśnie poznaliśmy finalistów z drużyny Cleo. Zobaczcie, jak poradzili sobie podczas ostatniej bitwy.

"The Voice Kids" jest jednym z najchętniej oglądanych formatów muzycznych TVP. Niestety, już niebawem przyjdzie nam pożegnać się z grupą uzdolnionych dzieciaków. W najnowszym odcinku Cleo wybrała już spośród swojej grupy finalistów. 22 stycznia widzowie będą mogli obejrzeć ich występ podczas finału trzeciej edycji show. 

Zobacz wideo

"The Voice Kids". Piosenka Adele

Kto zaskoczył podczas ostatnich bitew trzeciej edycji "The Voice Kids"? Naszym zdaniem największe wrażenie zrobiły Julia Tkacz i Natalia Kawalec. Uzdolnione nastolatki zaśpiewały utwór Adele "Rolling In The Deep". Poprzeczka była więc zawieszona wyjątkowo wysoko. 

 
 Wykonałyście zadanie na 150 procent - zachwycała się Cleo. 

Wtórował jej Dawid Kwiatkowski, który nie krył, że jest pod dużym wrażeniem uczestników show. 

Jestem wbity w fotel - mówił. 
Ogień na scenie. Wyrwało nas z siedzeń - dodał Baron.

A wam, jak podobało się to wykonanie? Lepsze od oryginału? 

ZOBACZ TEŻ: "The Voice Kids". 13-letni Antek zaśpiewał przebój Adele i rzucił jurorów na kolana. "Publiczność cię kocha"

"The Voice Kids": Jurorzy zdradzają swoje sekrety

W minionym odcinku jurorom zebrało się także na wspominki. I tak Dawid Kwiatkowski zdradził, jak poznali się jego rodzice. 

Mój tata poznał moją mamę na pasach, na czerwonym świetle. Moja mam taka „niezdarka” szła z zakupami i wszystko jej się wysypało… - opowiadał.  

Tata muzyka pomógł zebrać zakupy swojej przyszłej żonie, jednak nie zaprosił ją na randkę. Do kolejnego spotkania doszło dopiero rok później.

Spotkał ją na dancingu i powiedział: - To jesteś ty! Od tego masła wypadającego z torby... - relacjonował Kwiatkowski, po czym krzyknął - I tadam! Witam was.

W sentymentalną podróż do przeszłości wybrała się również Cleo. 

Mój ojciec to był niezły aparat, ponieważ zobaczył moją mamę po raz pierwszy u przyjaciela na zdjęciu! Nie znając jej pojechał odebrać ją z pociągu z wielkim bukietem kwiatów - zdradziła. 

"The Voice Kids": Kto trafi do finału?

Zakończenie odcinka było jeszcze bardziej emocjonalne, a to dlatego, że Cleo musiała wybrać finalistów. I tak do finału z jej drużyny dostali się: Natalia Kawalec, Zwolińska, Szymon Lubicki. 

Gratulujemy!

AG