"The Voice Kids". 13-letni Antek zaśpiewał przebój Adele i rzucił jurorów na kolana. "Publiczność cię kocha"

"The Voice Kids". Trwają "przesłuchania w ciemno". Wśród uczestników pojawiają się pierwsi faworyci.

"The Voice Kids". Za nami kolejny odcinek pierwszego etapu show, czyli "przesłuchań w ciemno". Dzieci w wieku od 8 do 15 lat prezentują się przed jury w składzie: Cleo, Dawid Kwiatkowski oraz Tomson i Baron z zespołu Afromental. Aby przejść dalej, muszą przekonać swoim występem przynajmniej jedno z nich.

"The Voice Kids". Hello, it's Antek!

W każdym odcinku prezentują się prawdziwe talenty. Do takich bez wątpienia należy 13-letni Antek Szydłowski. Przed występem chłopak nie ukrywał, że jest bardzo zestresowany. Szybko okazało się jednak, że nerwy były niepotrzebne. Nastolatek brawurowo zaśpiewał przebój "Hello" z repertuaru Adele. Trójka jurorów odwróciła się niemal jednocześnie, a to oznacza, że każdy z nich chciał współpracować z Antkiem.

Publiczność Cię kocha i ma za co. Twój głos jest niesamowicie mocny - zachwycał się Dawid Kwiatkowski.
Wielki talent - wtórowała mu Cleo.

Co ciekawe, podczas castingu Antek przyznał, że śpiewu uczy się dopiero od czterech miesięcy, a wcześniej jedynie nucił pod nosem. Udział w "The Voice Kids" był jego wielkim marzeniem. Coś nam mówi, że ten chłopak ma spore szanse na to, aby dotrzeć do finału. Póki co będzie dalej szkolił swój wokal w drużynie prowadzonej przez Tomsona i Barona.

Macie już swojego faworyta w "The Voice Kids"?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.