"Hotel Paradise". Ola trafi pierwsza do "singielni". Dla widzów to nie zaskoczenie: Nie za mądra, odpadnie

Za nami pierwszy odcinek programu "Hotel Paradise" w TVN7. Czas wskazać uczestnika, który wzbudził najmniej pozytywnych emocji. Widzowie twierdzą, że jest to dość irytująca Ola.

W poniedziałek poznaliśmy wejściowy skład w "Hotelu Paradise" w TVN7. Standardowo, jak w każdej edycji, znalazła się osoba, która od początku nie wzbudziła sympatii publiczności - nieśmieszne żarty, albo kompletny brak wyczucia od razu wyszły na wierzch. Tym razem niechlubny tytuł najbardziej żenującego bohatera odcinka przypadł blondwłosej Oli.

"Hotel Paradise": Ola krytykowana przez widzów

W każdej odsłonie "Hotelu Paradise" w TVN7 pojawia się osoba, która wzbudza mieszane odczucia wśród uczestników i widzów. Tak było w przypadku specyficznej Lexi z pierwszej edycji i Łukasza z drugiej. Oczywiście na początku grupa w programie stara się być dla siebie względnie miła i dać sobie czas, by lepiej się poznać i dopiero wtedy wszyscy zaczynają wygłaszać oceny na temat innych.

Klaudia El DursiKlaudia el Dursi pozuje z krowami na plażach Zanzibaru

Mimo to już teraz widać, że mieszane odczucia budzą komentarze wytatuowanej i zoperowanej Oli. Dziewczyna najwyraźniej chce się popisać, jednak wydaje się, że raczej nie zjedna sobie sympatii kolegów z programu. Jej pierwszy popis można było zaobserwować podczas sytuacji z Kornelią, która poinformowała resztę domowników, że pracowała kiedyś w kawiarni, więc będzie robić dla nich dobrą kawę. Ola, nie myśląc długo nad odpowiedzią, stwierdziła, że "kawę to każdy głupi umie".

 

Później było tylko gorzej - gdy uczestnicy przyglądali się willi i odwiedzali po kolei wszystkie pomieszczenia, dotarli do "singielni", czyli pokoju, w którym ląduje osoba bez pary. Ola stwierdziła, że w pokoju znajduje się pisuar, dlatego ewidentnie nie może się tam znaleźć żadna z pań. Panowie szybko wyprowadzili ją z błędu - urządzenie okazało się być bidetem.  Fani "Hotelu Paradise" w TVN7 krucho widzą jej przyszłość na wyspie: 

Przywaliła się do chłopaka, że się przejęzyczył, a sama pomyliła bidet z pisuarem.
Ona to trochę taka Dżesika.
Póki co, to chyba ona zrobiła najgorsze wrażenie. Nie za mądra... 
Ona odpadnie, ma bardzo specyficzny charakter.
Staram się nie oceniać uczestników pochopnie, ale ona chyba pomyliła "Hotel Paradise" z "Warsaw Shore"...

Kamil z 'Hotelu Paradise', Klaudia El DursiKlaudia El Dursi skomentowała zachowanie Kamila w "Hotelu Paradise". Auć!

Uczestniczka chętnie zwraca uwagę innym, dlatego wydaje się, że szybko pożegna się z programem. Najlepiej świadczy o tym fakt, że we wtorkowym odcinku to właśnie ona wyląduje w "singielni", bo żaden z panów nie garnie się do spania z nią w jednym pokoju.

Zobacz też: "Hotel Paradise 3". Premierowy odcinek już dziś. Willa jeszcze piękniejsza niż poprzednio. Mamy zdjęcia

Zobacz wideo Kamil Piórkowski z programu "Hotel Paradise" zagrał w Koło Plotka
Więcej o: