"Hotel Paradise 3". Premierowy odcinek już dziś. Willa jeszcze piękniejsza niż poprzednio. Mamy zdjęcia

22 lutego startuje trzeci sezon "Hotelu Paradise". Czy tym razem udział w programie zbliży do siebie jakichś uczestników? Jedno jest pewne, będą mieszkać w luksusach!

Spragnieni miłości i żądni sławy ludzie wyruszyli kilka tygodni w podróż życia, by wziąć udział w "Hotelu Paradise". Aspirujący do roli pierwszoligowych celebrytów uczestnicy rozwijali nowe znajomości pod okiem Klaudii El Dursi. Kto będzie mistrzem i mistrzynią pierwszego wrażenia? Premierowy odcinek już dziś!

Zobacz wideo Artur, zwycięzca Hotel Paradise 2. Czy uważa, że zachował się fair wobec Dominiki? [Koło Plotka Extra]

"Hotel Paradise 3". Jak będą mieszkać uczestnicy? Co wydarzy się w pierwszym odcinku?

Jak czytamy w przesłanym materiale prasowym, uczestnicy, których poznamy w premierowym odcinku, wykażą się dużą otwartością względem siebie i bez zbędnego skrępowania, będą starali dowiedzieć się o sobie jak najwięcej.

W nowym sezonie pierwszy dzień w "Hotelu Paradise" zaskoczy nie tylko widzów, ale też samych uczestników. Mieszkańcy nie będą owijać w bawełnę i od razu zechcą dowiedzieć się o sobie jak najwięcej. W końcu przed pierwszym wyborem to jak najbardziej uzasadnione. Czekają ich intensywne rozmowy o związkach, rozstaniach, miłosnych rozczarowaniach, oczekiwaniach względem programu. Już na samym początku podzielą się ze sobą bardzo intymnymi faktami ze swojego życia.

Już dziś dojdzie także do pierwszych wyborów. Po dniu niesamowitych wrażeń panie będą musiały zdecydować, z kim spędzą pierwszą noc. Nic nie będzie jednak oczywiste, ponieważ uczestniczkom we wszystkim przeszkodzi gospodyni - Klaudia El Dursi zorganizuje test na spostrzegawczość. Zanim jednak dowiemy się, kto połączy się w pary, warto zwrócić uwagę na luksusy, w jakich przyszło mieszkać bohaterom show TVN-u.

'Hotel Paradise 3''Hotel Paradise 3' mat. prasowe

Jeśli mowa o willi, nie mogło oczywiście zabraknąć basenu z widokiem na lazurowy Ocean Indyjski.

'Hotel Paradise 3''Hotel Paradise 3' mat. prasowe

Więcej o: