"Hotel Paradise 3". Premierowy odcinek już dziś. Willa jeszcze piękniejsza niż poprzednio. Mamy zdjęcia

22 lutego startuje trzeci sezon "Hotelu Paradise". Czy tym razem udział w programie zbliży do siebie jakichś uczestników? Jedno jest pewne, będą mieszkać w luksusach!

Spragnieni miłości i żądni sławy ludzie wyruszyli kilka tygodni w podróż życia, by wziąć udział w "Hotelu Paradise". Aspirujący do roli pierwszoligowych celebrytów uczestnicy rozwijali nowe znajomości pod okiem Klaudii El Dursi. Kto będzie mistrzem i mistrzynią pierwszego wrażenia? Premierowy odcinek już dziś!

Zobacz wideo Artur, zwycięzca Hotel Paradise 2. Czy uważa, że zachował się fair wobec Dominiki? [Koło Plotka Extra]

"Hotel Paradise 3". Jak będą mieszkać uczestnicy? Co wydarzy się w pierwszym odcinku?

Jak czytamy w przesłanym materiale prasowym, uczestnicy, których poznamy w premierowym odcinku, wykażą się dużą otwartością względem siebie i bez zbędnego skrępowania, będą starali dowiedzieć się o sobie jak najwięcej.

W nowym sezonie pierwszy dzień w "Hotelu Paradise" zaskoczy nie tylko widzów, ale też samych uczestników. Mieszkańcy nie będą owijać w bawełnę i od razu zechcą dowiedzieć się o sobie jak najwięcej. W końcu przed pierwszym wyborem to jak najbardziej uzasadnione. Czekają ich intensywne rozmowy o związkach, rozstaniach, miłosnych rozczarowaniach, oczekiwaniach względem programu. Już na samym początku podzielą się ze sobą bardzo intymnymi faktami ze swojego życia.

Klaudia El Dursi"Hotel Paradise 3". Znamy kolejnych uczestników. [PLOTEK EXCLUSIVE]

Już dziś dojdzie także do pierwszych wyborów. Po dniu niesamowitych wrażeń panie będą musiały zdecydować, z kim spędzą pierwszą noc. Nic nie będzie jednak oczywiste, ponieważ uczestniczkom we wszystkim przeszkodzi gospodyni - Klaudia El Dursi zorganizuje test na spostrzegawczość. Zanim jednak dowiemy się, kto połączy się w pary, warto zwrócić uwagę na luksusy, w jakich przyszło mieszkać bohaterom show TVN-u.

'Hotel Paradise 3''Hotel Paradise 3' mat. prasowe

Jeśli mowa o willi, nie mogło oczywiście zabraknąć basenu z widokiem na lazurowy Ocean Indyjski.

'Hotel Paradise 3''Hotel Paradise 3' mat. prasowe

Więcej o: