Razem tańczyli w "Tańcu z gwiazdami", teraz dołączą do "Pierwszej miłości". "Ja nie wiedziałam, że on jest aktorem"

Gwiazdy, które wspólnie zatańczyły w 2014 roku w pierwszej edycji "Tańca z gwiazdami", zagrają teraz razem w "Pierwszej miłości". Zdania są mocno podzielone.

"Taniec z gwiazdami" i "Pierwsza miłość" pochwaliły się na Instagramie aktorami dołączającymi do serialu emitowanego na antenie telewizyjnego Polsatu. Okazuje się, że grę w serialu rozpocznie para, która miała niegdyś okazję wspólnie wystąpić w tanecznym show.

Ryszard 'Szczena' Dąbrowski i Joanna Wielocha zostali rodzicami"Szczena" został ojcem! Jego ukochana reaguje na troskę: Ciekawska jesteś

Rafał Maserak i Joanna Moro dołączają do obsady "Pierwszej miłości"

Oficjalne profile Polsatowskich produkcji pochwaliły się na Instagramie wesołą nowiną. Do uwielbianego przez widzów serialu dołączy teraz tancerz "Tańca z gwiazdami" - Rafał Maserak oraz aktorka słynąca z tytułowej roli w serialu "Anna German" - Joanna Moro. Para wystąpiła wspólnie podczas pierwszej edycji tanecznego show w 2014 roku. 

W 2014 roku wspólnie tańczyli na parkiecie pierwszej edycji "Dancing With The Stars. Taniec z gwiazdami", a teraz wystąpią w serialu! - napisano na profilu programu prowadzonego przez Krzysztofa Ibisza.
 

Kolejną tajemnicę zdradziła na Instagramie "Pierwsza miłość". Okazuje się, że ten duet to nie koniec niespodzianek, które serial przygotował dla widzów. Do obsady dołączy również gwiazda "Pitbulla", "Botoksu" i "Kobiet mafii".

Odkrywamy karty! Już wiosną do obsady Pierwszej Miłości dołączą Joanna Moro, Rafał Maserak i Tomasz Oświęcimski - czytamy.
 

Sławomir z żoną, Beata Kozidrak"Walentynki z Polsatem". Sławomir z Kajrą, Beata Kozidrak i duet Markowskich

Rafał Maserak w komentarzu pod publikacją wyznał, że jest ciekawy zdania widzów na temat tego, jak mu pójdzie. Opinie są jednak zróżnicowane, jedni są zszokowani, a drudzy nie pałają optymizmem.

Ja nie wiedziałam, że on jest aktorem.
Reżyserze, co ty chcesz zrobić z mojego ulubionego serialu? Dlaczego akurat ci aktorzy? Mam nadzieję, że nie wejdą na stałe do serialu - piszą internauci.

A Wam podoba się nowa obsada?

Zobacz wideo Rafał Maserak żartobliwie twierdzi, że chce odszkodowania od Sylwii Lipki
Więcej o: