"Milionerzy". Gracz już przy pierwszym pytaniu potrzebował pomocy publiczności. "Mają to niektóre narty i wszystkie skrzypce"

Uczestnik powtórki 351. odcinka 7. sezonu "Milionerów" wyznał, że pierwszego pytania boi się najbardziej. Jego obawy potwierdziły się. Potrzebował pomocy publiczności.

"Milionerzy" emitowani są od poniedziałku do czwartku o godzinie 20:55 na antenie TVN-u. Program gromadzi przed telewizorami tysiące widzów, którzy są głodni wiedzy i gotowi na udzielanie odpowiedzi na zadane przez Huberta Urbańskiego pytania. W studiu programu uczestnicy walczą o milion złotych, a "jedyne", co muszą zrobić, to udzielić poprawnej odpowiedzi na dwanaście pytań. Do wykorzystania mają trzy koła ratunkowe: telefon do przyjaciela, pytanie do publiczności i 50:50.

player.pl/programy-online"Milionerzy". Co zastąpił stop galu, indu i cyny? Poznaj odpowiedź na pytanie warte 250 tysięcy złotych

"Milionerzy". Pytanie z programu

W powtórce 351. odcinka 7. sezonu "Milionerów" o milion złotych zawalczył Paweł Zmaczyński. Uczestnik jest finansistą i bankowcem. Marzy o wyjeździe do Pragi, którą uważa za naprawdę piękne miejsce. Gra miała mu pomóc w spełnieniu tego marzenia. Z widowni kibicował mu brat i bratowa. Uczestnik po usłyszeniu pierwszego pytania stwierdził, że to właśnie jego się obawiał najbardziej.

player.pl/programy-online"Milionerzy". Było pytanie za pół miliona o filmy, była też niepewność i rezygnacja. Poznaj prawidłową odpowiedź

"Milionerzy". Mają to niektóre narty i wszystkie skrzypce:

  • A. tors
  • B. gors
  • C. talię
  • D. balię

"Milionerzy". Odpowiedź na pytanie z programu

Paweł Zmaczyński bez chwili zastanowienia stwierdził, że zgodnie z jego planem, pierwsze pytanie będzie pytaniem do publiczności. Hubert Urbański był zdziwiony podjęciem tak szybkiej decyzji. Ponad 70 procent publiczności wybrała odpowiedź C - talię. Uczestnik zaufał widzom i zaznaczył właśnie tę odpowiedź. Prowadzący wytłumaczył, że jest ona poprawna, a talia to przewężenie w pudle rezonansowym skrzypiec oraz, że taliowanie to zwężenie nart mniej więcej w połowie ich długości. Dzięki pomocy widzów Paweł Zmaczyński poprawnie odpowiedział na pierwsze pytanie i mógł kontynuować dalszą grę o milion złotych.

Zobacz wideo Wojciech Gola w programie PLOTKERSI
Więcej o: