"Kevina samego w domu" zapewne znacie już na pamięć. W końcu to świąteczny klasyk, który chyba nigdy się znudzi. Dzięki filmowi Macaulay Culkin wcielający się w rolę głównego bohatera odniósł ogromy sukces, mając zaledwie 10 lat.
Wszystko zaczęło się, gdy główny bohater filmu "Kevin sam w domu" wypowiedział świąteczne życzenie i zamarzył o tym, aby jego rodzina zniknęła. Jak wszyscy doskonale wiemy, zniknęła naprawdę, bo wyjechała na święta do Francji, a w wyniku pośpiechu i zamieszania pozostawiła chłopca samego w domu. Kevin musiał samodzielnie mierzyć się w obowiązkami, które na co dzień wykonują dorośli. W poszukiwaniu pieniędzy zakradł się do pokoju starszego brata Buzza, w którego rolę wcielił się Devin Retray. Kevin przegrzebał pudełko ze skarbami brata, a zamiast na pieniądze trafił na zdjęcie dziewczyny Buzza, która pozuje z dość przerażającą miną, wyłupiastymi oczami i szerokim uśmiechem.
Buzz, twoja dziewczyna... WOOF - skomentował w filmie główny bohater.
Fani dociekali, kim była dziewczyna ze zdjęcia, szczególnie że nie została uwzględniona w obsadzie filmu. Devin Retray w wywiadzie dla Yahoo zdradził prawdę dotyczącą fotografii. Okazało się, że do zdjęcia zapozował syn dyrektora artystycznego, Dana Webstera, z peruką na głowie.
Zdecydowali, że to byłoby nieuprzejme ukazać jakąkolwiek dziewczynę w tak prześmiewczej odsłonie. Dyrektor artystyczny miał syna, który był chętny do udziału w tej roli. Gdyby wiedział, że stanie się to najbardziej dochodową komedią rodzinną wszech czasów, może by się zastanowił - zdradził Retray dla Yahoo.
Nie da się ukryć, że to wyjątkowo zaskakujący zabieg.
Nie tylko Baron zmienia się w związku z rozwodem. Kubicka właśnie się tym pochwaliła
Szokujące kulisy wizyty Andrzeja Mountbattena-Windsora w Rosji. "Byli oszołomieni jego chciwością"
Była partnerka Fajbusiewicza zniknęła w niewyjaśnionych okolicznościach. Dziennikarz ujawnia swoją teorię
Baron przeczytał komentarz o rodzinie. "Wszystkiego najlepszego dla waszej trójki". Tak zareagował
Olejnik i Kryńska zachwyciły stylistkę na gali rozdania nagród Waltera. Drzyzga zaliczyła wpadkę. "Odważnie, ale może niepoważnie"
Patrycja Sołtysik pokazała pokój "pszczółki". Robi wrażenie
Kurdej-Szatan sama z mężem wyremontowała sypialnię w nowym domu. Pochwaliła się efektem
Adidas zrobił coś szalonego, wyprzedaje Gazelle za ułamek ceny. Co na to Nike i Puma? Przeceniły najmodniejsze sneakersy
Kubicka nie wytrzymała i ujawniła, kto zadecydował o rozwodzie