"Kevin sam w domu". Dziewczyna brata głównego bohatera to... Zaskakujące informacje zza kulis wyszły na jaw

Kojarzycie scenę, w której Kevin buszował w pokoju starszego brata? Główny bohater znalazł wtedy zdjęcie dziewczyny Buzza oprawione w ramkę. To teraz się zdziwicie...

"Kevina samego w domu" zapewne znacie już na pamięć. W końcu to świąteczny klasyk, który chyba nigdy się znudzi. Dzięki filmowi Macaulay Culkin wcielający się w rolę głównego bohatera odniósł ogromy sukces, mając zaledwie 10 lat.

"Kevin sam w domu". Dziewczyna brata głównego bohatera to jednak chłopak

Wszystko zaczęło się, gdy główny bohater filmu "Kevin sam w domu" wypowiedział świąteczne życzenie i zamarzył o tym, aby jego rodzina zniknęła. Jak wszyscy doskonale wiemy, zniknęła naprawdę, bo wyjechała na święta do Francji, a w wyniku pośpiechu i zamieszania pozostawiła chłopca samego w domu. Kevin musiał samodzielnie mierzyć się w obowiązkami, które na co dzień wykonują dorośli. W poszukiwaniu pieniędzy zakradł się do pokoju starszego brata Buzza, w którego rolę wcielił się Devin Retray. Kevin przegrzebał pudełko ze skarbami brata, a zamiast na pieniądze trafił na zdjęcie dziewczyny Buzza, która pozuje z dość przerażającą miną, wyłupiastymi oczami i szerokim uśmiechem. 

Buzz, twoja dziewczyna... WOOF - skomentował w filmie główny bohater.

Fani dociekali, kim była dziewczyna ze zdjęcia, szczególnie że nie została uwzględniona w obsadzie filmu. Devin Retray w wywiadzie dla Yahoo zdradził prawdę dotyczącą fotografii. Okazało się, że do zdjęcia zapozował syn dyrektora artystycznego, Dana Webstera, z peruką na głowie. 

Zdecydowali, że to byłoby nieuprzejme ukazać jakąkolwiek dziewczynę w tak prześmiewczej odsłonie. Dyrektor artystyczny miał syna, który był chętny do udziału w tej roli. Gdyby wiedział, że stanie się to najbardziej dochodową komedią rodzinną wszech czasów, może by się zastanowił - zdradził Retray dla Yahoo.

Nie da się ukryć, że to wyjątkowo zaskakujący zabieg. 

Zobacz wideo Bez jakich filmów nie wyobrażamy sobie Bożego Narodzenia? [Popkultura]
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.