"Milionerzy". Pytanie za pół miliona złotych o skleroproteiny. Czy uczestnik zaznaczył prawidłową odpowiedź?

"Milionerzy". Tym razem Hubert Urbański zapytał uczestnika o skleroproteiny. Czy pan Mikołaj poradził sobie z tym pytaniem? Czy zaznaczył poprawną odpowiedź?

"Milionerzy" to jeden z najchętniej oglądanych programów rozrywkowych na antenie TVN-u. Od lat gromadzi przed telewizorami tysiące widzów spragnionych porządnej dawki wiedzy i rozrywki. Kibicują oni uczestnikom programu w grze o milion złotych. Zawodnicy mają do wyboru jedną z czterech odpowiedzi oraz mogą skorzystać z trzech kół ratunkowych: telefonu do przyjaciela, pół na pół i pytanie do publiczności. Tym razem prowadzący program Hubert Urbański zadał panu Mikołajowi pytanie za pół miliona złotych. 

"Milionerzy". W skład czego nie wchodzą skleroproteiny?

  • A: "szkieletu"
  • B: "paznokci"
  • C: "jedwabiu naturalnego"
  • D: "krwi"

Swoją grę o milion złotych kontynuował pan Mikołaj Masłowski z Wrocławia. Zmagania uczestnika bacznie obserwowała jego dziewczyna Magda. Pan Mikołaj dość dobrze poradził sobie z wcześniejszymi pytaniami. W poprzednim odcinku programu udało mu się wygrać 20 tysięcy złotych. Niestety, problem pojawił się, kiedy Hubert Urbański zapytał go o skleroproteiny. 

Absolutnie się nie znam na anatomii -przyznał uczestnik.

Po chwili dłuższego namysłu pan Mikołaj postanowił skorzystać z ostatniego koła ratunkowego, którym było pytanie do publiczności. Na drodze głosowania wyłoniona została odpowiedź D "krwi", którą wskazało aż 62% osób. Ostatecznie pan Mikołaj postanowił zaufać publiczności i zaznaczył wariant D. Okazało się, że była to prawidłowa odpowiedź. Uczestnik zdobył w ten sposób 500 tysięcy złotych i mógł walczyć o główną wygraną, jaką jest milion złotych. 

Zobacz wideo Artur, zwycięzca Hotel Paradise 2. Czy uważa, że zachował się fair wobec Dominiki? [Koło Plotka Extra]
Więcej o: