"Milionerzy". Pytanie o pojedynek między Oxford a Cambridge. Było zawahanie i wątpliwość

"Milionerzy". Tym razem Hubert Urbański zadał pytanie o coroczne wydarzenie odbywające się między osadami uniwerysytetów Oxford i Cambridge. Czy uczestniczka znała prawidłową odpowiedź?

"Milionerzy" to jeden z najchętniej oglądanych programów rozrywkowych w Polsce. Uczestnicy teleturnieju walczą o główną wygraną, którą jest milion złotych. Uczestnicy teleturnieju muszą przebrnąć przez dwanaście różnorodnych pytań, aby wygrać milion złotych. Ponadto do dyspozycji mają trzy koła ratunkowe: telefon do przyjaciela, pół na pół oraz pytanie do publiczności. Tym razem prowadzący program Hubert Urbański zadał pytanie o znane wydarzenie uniwersyteckie.

"Milionerzy". Corocznie na przełomie marca i kwietnia między osadami uniwersytetów Oxford i Cambridge odbywa się słynny:

  • A: "mecz żużlowy"
  • B: "rajd rowerowy"
  • C: "wyścig wioślarski"
  • D: "pojedynek na szpady"

Tym razem o swój milion złotych walczyła Anna Adamczyk z Warszawy, studentka AGH. Na widowni zasiadła Ania, jej najlepsza przyjaciółka. To dzięki niej uczestniczka postanowiła wybrać się na casting do następnego sezonu milionerów. Z pierwszymi trzema pytaniami poradziła sobie zadowalająco, wykorzystując dopiero jedno koło ratunkowe, którym była pomoc publiczności. Jednak pytanie za 5 tysięcy złotych sprawiło jej nie lada kłopot.

Po chwili zastanowienia uczestniczka postanowiła zaryzykować i zaznaczyć odpowiedź C "wyścig wioślarski". Okazało się, że była to poprawna odpowiedź i w ten sposób Pani Anna mogła dalej walczy o główną wygraną, która jest milion złotych. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.