"Milionerzy". Co oznacza żółta wstążka przyczepiona do psiej smyczy? Praktyczne pytanie, na które warto znać odpowiedź

"Milionerzy". W środowym odcinku programu Hubert Urbański zadał ważne pytanie, na które każdy z nas powinien znać odpowiedź.

"Milionerzy", to jeden z najpopularniejszych programów rozrywkowych w Polsce. Od lat gromadzi przed telewizorami miliony widzów spragnionych porządnej dawki wiedzy i rozrywki. Oprócz kibicowania uczestnikom programu mogą również sprawdzić, czy w przyszłości to właśnie oni mogliby zasiąść w studiu "Milionerów". Tym razem Hubert Urbański zadał pytanie o kolor wstążki przyczepionej do psiej smyczy. 

"Milionerzy". Żółta wstążka przyczepiona do psiej smyczy oznacza, że pies potrzebuje:

  • A: "nowego domu"
  • B: "więcej przestrzeni"
  • C: "przytulania"
  • D: "tresury"

"Milionerzy". Czy znasz poprawną odpowiedź? 

Pan Krzysztof od razu przyznał, że nie zna poprawnej odpowiedzi. Intuicja podpowiadała mu jednak, że może być to wariant C "przytulania" lub B "więcej przestrzeni". Po dłuższym namyśle poprosił o koło ratunkowe, którym była pomoc publiczności. Ta jako najbardziej prawdopodobną wskazała odpowiedź A "nowego domu". Ten wariant wybrało aż 41% osób. 

Uczestnik postanowił więc zaryzykować i zaznaczyć odpowiedź A "pies potrzebuje nowego domu", swoją decyzję podsumował słowami:

Na obiad starczy.

Niestety jak się później okazało, poprawną odpowiedzią był wariant B "więcej przestrzeni". Chodziło o tzw. "Yellow dog", czyli komunikat dla otoczenia o tym, by nie podchodzić do psa, który potrzebuje wokół siebie więcej przestrzeni i nie lubi kontaktu z obcymi ludźmi. 

Zobacz wideo Za kim z "Love Island" nie tęskni Magda Karwacka? [Koło Plotka]
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.