"Love Island". Kim są finaliści? Wiemy, co mówili o sobie przed wejściem na "Wyspę miłości"

Finał "Love Island. Wyspa miłości 2" zbliża się wielkimi krokami. Kiedy obejrzymy decydujący odcinek? Już w ten piątek 9 października widzowie dowiedzą się, kto zostanie zwycięzcą drugiej edycji show. W programie zostały tylko trzy pary.

"Love Island. Wyspa miłości 2" wkrótce dobiegnie końca. Widzowie będą mogli oglądać zmagania wyspiarzy jeszcze w czwartek i piątek. 9 października dowiemy się, kto wygra i która para, według widzów, stworzyła najgłębszą i najbardziej rokującą relację.

"Love Island. Wyspa miłości 2" finałowe pary

W "Love Island. Wyspa miłości 2" pozostały już tylko trzy pary. Nie wszyscy widzowie są jednak zachwyceni finałowym składem, uważają bowiem, że Ola i Rafał powinni odpaść już kilka odcinków temu. Aktualnie trwa głosowanie w specjalnej aplikacji umożliwiającej wybranie uczestników, którzy najbardziej zasłużyli na wspólne szczęście i pieniądze na dobry początek. 

Jeszcze zanim uczestnicy pojawili się na wyspie, musieli opowiedzieć o sobie przed kamerami. Sprawdziliśmy, czy już wtedy szukali miłości i głębszej relacji, czy może związek na "Wyspie miłości" to coś, co przytrafiło im się zupełnie przypadkiem. 

"Love Island. Wyspa miłości 2" Ola i Rafał

Ola od początku "Love Island. Wyspa miłości 2" jest związana z Rafałem, który wybrał ją już podczas pierwszego parowania. Tak też mówił o sobie przed wejściem do programu.

Liczę, że znajdę kogoś, w kim się zakocham od pierwszego wejrzenia - mówił wtedy Rafał.

Ola z kolei szukała kogoś z podobnym do niej poczuciem humoru i stawiała raczej na wysokich brunetów.

Szukam zabawnego, wysokiego bruneta - mówiła na początku Ola.

Wydawać by się więc mogło, że znaleźli takie typy osób, które szukali. To właśnie oni są w programie parą z najdłuższym stażem. Nie da się ukryć, że w ciągu ostatnich tygodni miewali gorsze dni, jednak wydaje się, że znają się najlepiej z całej ekipy, a wady w charakterach i wzajemne różnice nie są im obce. 

 

"Love Island. Wyspa miłości 2" Julia i Dominik

W "Love Island. Wyspa miłości 2" Julia na początku wydawała się skrytą osobą, jednak z czasem pokazała, że może być zupełnie inaczej, gdy tylko trafi na odpowiednią osobę. Okazał się nią Dominik, który z kolei po wejściu do programu flirtował naprzemiennie z Oliwką i Adą. Gdy Julia okazała mu swoje zainteresowanie, szybko zmienił kierunek swoich działań. Zamiary Dominika względem relacji w programie były na początku dosyć jasne.

Seks jest dla mnie najważniejszy, ale może się zakocham, jak się postara kobieta - powiedział wtedy Dominik.

Julia z kolei szukała romantyka i wydawać by się mogło, że Dominik nie jest najlepszą odpowiedzią na oczekiwania dziewczyny, jednak po bliższym poznaniu szybko się zgrali. Teraz tworzą jedną z silniejszych par i mają spore szanse na zwycięstwo. 

"Love Island. Wyspa miłości 2" Magda i Igor 

Igor pojawił się w "Love Island. Wyspa miłości 2" później niż reszta uczestników. Widać było, że od razu zjednał sobie sympatię sporej części ekipy, a dziewczyny szybko stwierdziły, że chciałyby go bliżej poznać. Udało się to Oliwii, która wyraźnie skradła serce chłopaka - była typem dziewczyny, której szukał.

Chciałbym mieć jakąś blondynkę, inteligentną i zabawną, najlepiej z takim biustem C lub D - mówił na początku Igor.

Jednak nie na długo - gdy w "Love Island" pojawiła się Magda z "Top Model", Igor szybko zmienił swoje upodobania.

Związek pary wydaje się naprawdę zdrowy i skupiony na poznawaniu siebie, jednak czy ma szansę wobec dłuższych relacji innych par?

"Love Island 2". Kiedy finał? 

Finał "Love Island. Wyspa miłości 2" rozpocznie się w piątek 9 października o 22.10 na antenie Polsatu. To właśnie wtedy zwycięska para może wybrać miłość lub 100 tysięcy złotych. Jeżeli obydwie osoby wybiorą miłość, podzielą się wygraną kwotą na pół.

Z kolei jeśli jedna wybierze miłość, a druga pieniądze, ten kto postawił na pieniądze wygrywa 100 tys. W przypadku, gdy obydwoje wybiorą kasę, nie dostaje jej nikt.

Komu kibicujecie?

Sprawdź: Modne stroje kąpielowe na Avanti24.pl!

Zobacz wideo "Love Island". Do programu dołączy nowa uczestniczka
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.