"Love Island". Przystojny Kamil pokazał zdjęcie sprzed 10 lat. Wyglądał wtedy zupełnie inaczej

Kamil z "Love Island. Wyspa miłości 2" zdążył już opuścić hotel. Na jego InstaStory na Instagramie pojawiło się zdjęcie sprzed 10 lat, na którym zupełnie nie przypomina siebie. Nie miał wtedy brody.

"Love Island. Wyspa miłości 2" wkrótce dobiegnie końca, a na wyspie pozostało już tylko sześciu uczestników. Jedną z osób, które opuściły hotel jest Kamil, który pokazał się jako wyjątkowo przystojny, ale i bardzo skryty chłopak. Na swoim koncie często publikuje zdjęcia z sesji, ponieważ jednym z jego zajęć jest właśnie pozowanie przed obiektywem. Jak się okazuje, już dziesięć lat temu stawiał pierwsze kroki w branży, jednak bez brody wyglądał zupełnie inaczej niż teraz.

"Love Island. Wyspa miłości 2" Kamil w programie

"Love Island. Wyspa miłości 2" wkrótce się zakończy. W hotelu pozostało tylko kilka osób, a spora część powróciła do domów, z których mogą na bieżąco śledzić zmagania kolegów z programu. Taką osobą jest 32-letni model, który na początku nie mógł się odnaleźć się w nowym otoczeniu. Okazało się też, że udział w show nie jest debiutem Kamila w telewizji, bowiem wcześniej wystąpił w dwóch innych produkcjach za granicą i nie pokazał się ze szczególnie dobrej strony. 

W "Love Island. Wyspa miłości 2" chłopak był wyjątkowo skryty i mimo imponującej urody, nie udało mu się skraść serca żadnej z uczestniczek. Kamil dopiero chwilę przed opuszczeniem programu postanowił podzielić się swoimi uczuciami i zdradził, że jest wzruszony, że mógł poznać takich ludzi i z pewnością będzie ich odwiedzał w Polsce, ponieważ na co dzień mieszka w Stanach Zjednoczonych. 

 

"Love Island. Wyspa miłości 2" Kamil pokazał stare zdjęcie

Udział w "Love Island. Wyspa miłości 2" pozostał dla modela jedynie wspomnieniem, jednak przygoda w show zagwarantowała mu nowych fanów. Obecnie na Instagramie śledzi go ponad 300 tysięcy osób, a on sam chętnie dzieli się zdarzeniami ze swojego życia. Ostatnio nawet pokazał fotkę z młodości, na której wygląda zupełnie inaczej niż dziś. Wszystko za sprawą brody, która sprawiła, że Kamil prezentuje się niemal jak ktoś zupełnie inny.

Kamil z Love IslandKamil z Love Island instagram.com@kamiloo

Kamil z Love IslandKamil z Love Island instagram.com@kamiloo

Poznalibyście go na ulicy bez zarostu?

Sprawdź: Modne kąpielówki męskie na Avanti24.pl!

Zobacz też: "Love Island". Igor przeprosił Kamila, a Rafał wysłuchał Oli. Do programu wrócił jeden z panów. Dzieje się!

Zobacz wideo Karolina Gilon o skandalach w "Love Island". "Jestem zdegustowana, że ludzie wylewają brudy w sieci"
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.