Gdzie siedzi pilot instruktor podczas lotu szkoleniowego pilota ucznia? Odpowiedź na pytanie z programu "Milionerzy"

Gdzie siedzi pilot instruktor podczas lotu szkoleniowego pilota ucznia? Z takim pytaniem musiał się zmierzyć uczestnik programu "Milionerzy". Poniżej przedstawiamy odpowiedź na to pytanie.

Przez wszystkie lata emisji programu "Milionerzy" na antenie TVN liczba widzów śledzących losy osób biorących udział w teleturnieju praktycznie nie spada. Olbrzymia popularność sprawia, że wielu telewidzów emocjonuje się podczas każdej rozgrywki. W jednym z odcinków uczestników musiał wykazać się wiedzą i wskazać, gdzie siedzi pilot instruktor podczas lotu szkoleniowego pilota ucznia. Jak sobie poradził?

Gdzie siedzi pilot instruktor podczas lotu szkoleniowego pilota ucznia?

A. przed uczniem
B. za uczniem
C. z prawej strony ucznia
D. z lewej strony ucznia

"Milionerzy". Odpowiedź na pytanie: Gdzie siedzi pilot instruktor podczas lotu szkoleniowego pilota ucznia?

Uczestnik walczył w tym pytaniu o 125 tysięcy złotych. Według niego najbardziej prawdopodobnymi odpowiedziami były warianty B lub D. Nie był jednak tego pewien, dlatego skorzystał z koła ratunkowego - pół na pół. Komputer odrzucił dwie błędne odpowiedzi, przez co w grze zostały dwie - A i B.

Jak się okazało, poprawną odpowiedzią było B, czyli za uczniem. Uczestnik zatem wskazał na poprawny wariant, wygrał 125 tysięcy złotych i pozostał w walce o milion złotych.

Zobacz wideo Czy Jasper i Charazinsky mieszkają ze sobą?