''M jak miłość'' Toksyczna matka Anety zniszczy jej związek? Będzie zazdrosna o Olka i prawie doprowadzi do rozwodu pary

Po wakacjach w serialu ''M jak miłość'' czeka nas wiele niespodzianek. Pojawi się nowa postać, która skomplikuje relację Olka i Anety. O kim mowa?

W nowym sezonie serialu ''M jak miłość'' nie zabraknie wielkich emocji! Chociaż nowe odcinki pojawią się na antenie Telewizji Polskiej dopiero po wakacyjnej przerwie, to już teraz wiadomo, że wydarzy się naprawdę dużo. Wszystko za sprawą nowej bohaterki, w którą wcieli się uwielbiana Hanna Śleszyńska. Czego możemy się spodziewać?

Zobacz wideo Teresa Lipowska o Witoldzie Pyrkoszu

Co wydarzy się w ''M jak miłość'' po wakacjach?

Życie Olka (Maurycy Popiel) i Anety (Ilona Janyst) bardzo się odmieni, a wszystko przez niespodziewanego gościa, który pojawi się na horyzoncie. Mowa o matce Anety, która nieźle namiesza w ich spokojnym życiu. Wszystko wskazuje na to, że bohaterka odziedziczyła mocny charakter po mamie. 

Poznacie państwo mamę Anety. Okaże się, że niedaleko pada jabłko od jabłoni- powiedziała tajemniczo gwiazda - cytuje Ilonę Janyst portal Party.
 

Choć dopiero niedawno ujawniono, ze Hanna Śleszyńska dołączy do obsady, wielbiciele serialu już snują teorie na temat tego, w jaki sposób poprowadzony zostanie jej wątek. Wygląda na to, że będzie stereotypową złą teściową, a serialowy Olek będzie miał stanowczo dość jej obecności. 

Już po wakacjach matka Anety zamieni życie Chodakowskiego w istny horror. Chociaż Olek myślał, że najgorsze ma już za sobą, jednak w jego życiu nie zabraknie wzlotów i upadków. Toksyczna teściowa będzie próbowała zniszczyć mu życie tylko dlatego, że w jej mniemaniu zabrał jej ukochaną córkę. Jak rozwinie się akcja? Czego będziemy mogli się spodziewać po matce Anety? Jedno jest pewne - ta kobieta wzbudzi mnóstwo emocji. O wszystkim dowiecie się już po wakacyjnej przerwie na antenie Telewizji Polskiej. Będziecie oglądać?