"M jak miłość". Do obsady dołącza uwielbiana gwiazda "Rodziny zastępczej"! "Nareszcie w pracy"

"M jak miłość" wraca z kolejnym sezonem już we wrześniu. W premierowych odcinkach pojawią się nowi bohaterzy, wśród nich mama Anety. Kto się w nią wcieli?

W zeszłym tygodniu widzowie mogli obejrzeć na antenie telewizyjnej dwójki ostatni odcinek "M jak miłość" tego sezonu. Wielka niewiadomą pozostają losy Olka Chodakowskiego (Maurycy Popiel), który nadal przebywa w więzieniu. Scenarzyści chcą jednak rozwinąć wątek jego bohatera, ponieważ do obsady serialu dołączy po wakacjach jego teściowa. Wcieli się w nią uwielbiana przez Polaków Hanna Śleszyńska.

Zobacz wideo "M jak miłość". Do obsady dołącza uwielbiana gwiazda "Rodziny zastępczej"! "Nareszcie w pracy"

Hanna Śleszyńska nową gwiazdą "M jak miłość"

"M jak miłość" od dwudziestu lat cieszy się nieustanną popularnością. Średnia oglądalność serialu to ponad 5 milionów widzów, co pozostawia konkurencję daleko w tyle. Nic dziwnego, że twórcy starają się urozmaicać losy bohaterów, stawiając na ich drodze kolejne postacie. Jesienią na antenie telewizyjnej dwójki zobaczymy Hannę Śleszyńską, która wcieli się w mamę Anety (Ilona Janyst). Aktorka podzieliła się radosną informacją z fanami na Instagramie.

Nareszcie w pracy! Dołączyłam do wspaniałej ekipy "M jak miłość". To mój drugi dzień na planie. Ekipa w maseczkach, wszyscy po testach na przeciwciała wiadomo czego. Jak fajnie znowu uczyć się tekstu, spotkać kolegów i kręcić kolejne sceny. Tęskniłam za tym wszystkim. A to moja nowa filmowa rodzina - napisała aktorka.
 

Zdjęcie zostało zrobione w domu brata Olka, Marcina (Mikołaj Roznerski). Czy to oznacza, że zabójca Skalskiego (Tomasz Ciachorowski) wyjdzie na wolność? Odpowiedź poznamy już we wrześniu.

ZOBACZ TEŻ: ''M jak miłość''. Co wydarzy się w serialu po wakacjach? Czarne chmury nad małżeństwem Kingi i Pawła, na ich drodze stanie Piotrek

Więcej o: