''M jak miłość''. Co wydarzy się w serialu po wakacjach? Czarne chmury nad małżeństwem Kingi i Pawła, na ich drodze stanie Piotrek

Po wakacyjnej przerwie w serialu ''M jak miłość'' nie zabraknie wielkich emocji. Widzowie powinni przygotować się na zwroty akcji, a także nowych bohaterów.

''M jak miłość'' od lat bije rekordy popularności. Widzowie tłumnie gromadzą się przed telewizorami i śledzą perypetie ulubionych bohaterów. Przed nami wakacyjna przerwa, ale po niej nie zabraknie wielkich emocji. Co wydarzy się w serialu już jesienią? 

Zobacz wideo Katarzyna Cichopek zdradza, jak powstaje Kinga z "M jak Miłość"

Co wydarzy się w ''M jak miłość'' po wakacjach?

Po wakacyjnej przerwie w serialu ''M jak miłość'' emocje sięgną zenitu. Widzowie dowiedzą się, że Aneta (Ilona Janyst) i Olek (Maurycy Popiel) spodziewają się dziecka. Pojawi się również nowa postać, która sporo namiesza. Chodzi o matkę Anety, w którą wcieli się Hanna Śleszyńska. Jednak to nie wszystko. Małżeństwo Kingi (Katarzyna Cichopek) i Pawła (Marcin Mroczek) stanie pod znakiem zapytania. Bohaterka ucieknie z domu na Deszczowej i znajdzie schronienie u Mostowiaków. Spotka się tam ze szwagrem, a towarzyszyć mu będzie babcia Barbara (Teresa Lipowska), a także teściowa (Maria Pieńkowska). 

W nowym sezonie Paweł nadal będzie przebywać w służbowej delegacji w Stanach Zjednoczonych, a jego brat bliźniak zrobi wszystko, by uwieść bratową. Chociaż Piotrek zwierzy się matce, że nie jest zakochany w Kindze, to jego zapewnienia będą miały niewiele wspólnego z prawdą. Kto wie, może powtórzą zakazany pocałunek? 

Opuszczona i samotna Kinga będzie potrzebowała oparcia i znajdzie ją w ramionach szwagra. Paweł również nie pozostanie obojętny na czar Kingi. W końcu wciąż nie odnalazł miłości, której tak bardzo pragnie.

 

Wszystko wskazuje na to, że po wakacjach w ''M jak miłość'' będzie się działo. Czy małżeństwo Kingi i Piotrka przetrwa próbę czasu? Jaki wpływ na ich relację będzie miał kontakt bohaterki z Pawłem? Ich wspólne sceny mogą sporo namieszać w małżeństwie Zduńskich. Wszystkiego dowiemy się już po wakacjach.