"M jak miłość". Mikołaj Roznerski wrócił na plan z serialowym synem. Ale Staś urósł! "Z Ciebie już duży facet"

Ruszyły prace na planie "M jak miłość". Aktorzy ponownie wcielili się w ulubione postacie widzów.

W połowie marca branża telewizyjna stanęła w miejscu. Prace na planach programów rozrywkowych oraz seriali zostały wstrzymane do odwołania. Z ramówki zniknęły między innymi "Taniec z Gwiazdami" i "Klan". Dopiero pod koniec maja gwiazdy wróciły do pracy nad ulubionymi produkcjami widzów.

Zobacz wideo Małgorzata Kożuchowska zdradza, jak oszukała produkcję "M jak miłość"

"M jak miłość". Mikołaj Roznerski wrócił na plan

Co prawda nowe odcinki "M jak miłość" zostaną wyemitowane dopiero jesienią, ale aktorzy już wrócili na plan jednej z najpopularniejszych telenowel Polaków. Przez blisko dwie dekady w obsadzie zaszło wiele zmian. Mało którzy bohaterowie występują w "Emce" od samego początku emisji. Obecnie jednym z najpopularniejszych wątków jest związek Marcina i Izy. To pewnie dlatego, że odgrywający ich aktorzy, Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska, także są parą. W serialu doczekali się już nawet dwójki dzieci: Szymka i Mai. W rolę chłopca wciela się Stać Szczypiński. Młody aktor również wrócił już na plan "M jak miłość", o czym poinformował na Instagramie jego serialowy tata.

Drodzy! To dziękujemy Wam za kolejny sezon @mjakmilosc.official. "Toczymy" dla Was dalej, widzimy się po wakacjach - napisał Roznerski pod wspólnym zdjęciem ze Szczypińskim.

Wierni widzowie "M jak miłość" od razu zauważyli, że serialowy Szymek rośnie jak na drożdżach. W komentarzach nie brakuje zachwytów.

Ale Staś już wyrósł!
Konkurencja rośnie.
Stasiu, ale z Ciebie już duży facet - czytamy.

Młody aktor ma już swoje pierwsze fanki. Niewykluczone, że za kilkanaście lat to on będzie grał jedną z najważniejszych postaci w serialu. Przypomnijmy, że Krystian Domagała, czyli serialowy Mateusz Mostowiak, także zaczynał pracę na planie "Emki" jeszcze będąc małym dzieckiem.